Agencja INVISIO wspiera Mitsubishi Electric

Agencja SEO/SEM INVISIO Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z polskim oddziałem koncernu Mitsubishi Electric, liderem produkcji i sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz automatyki przemysłowej. INVISIO wspierać będzie firmę w działaniach marketingowych w wyszukiwarkach.

Działania obejmują optymalizację i pozycjonowanie strony internetowej klienta – www.mpl.pl, jak również bieżące doradztwo w zakresie SEO i SEM. Umowa podpisana została na czas nieokreślony.

– Cieszymy się, że tak duża i znacząca firma zdecydowała się obdarzyć nas zaufaniem i powierzyć swój wizerunek w sieci – mówi Magdalena Cygan, Account Manager w INVISIO. – To dowód na to, że jesteśmy wiarygodnym i skutecznym partnerem biznesowym.

INVISIO to agencja SEO/SEM, oferująca kompleksowe usługi w zakresie promocji i reklamy w internecie. Początkowo w strukturach agencji Positive Power, od 2011 roku jest samodzielną spółką. Wśród Klientów INVISIO znaleźli się między innymi: MixElectronics.pl, LIBET SA, Goodyear, Work Express, MG Projekt i wiele innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu