Wielkopolska – „killersko” niskie ceny za usługi telekomunikacyjne

Tagi:

Jeszcze więcej, za jeszcze mniej – Inotel przeprowadza rewolucję cenową, która odbije się czkawką wśród konkurentów tego wielkopolskiego operatora. Bez zobowiązań i ukrytych kosztów, za to internet o prędkości 45 Mbit/s i telewizja z 68-kanałami cyfrowymi, w tym HD, za zaskakująco niską cenę – 79 zł.

Cała Polska zazdrości Wielkopolanom. Bo „Killerska oferta” zaproponowana przez lokalną firmę telekomunikacyjną Inotel to nie tylko szerokopasmowy internet – o prędkości 45 Mbit/s, z publicznym adresem IP i brakiem limitu transferów, ale także pakiet telewizyjny składający się z 68 kanałów cyfrowych, w tym wybranych w wersji high definitione – Polsat HD, National Geographic Channel HD, Eurosport HD i Eurosport 2 HD. A co nie mniej ważne – za całość nie płaci się więcej niż 79 zł.

Dodatkowo, operator oferuje umowę podpisywaną na czas nieokreślony, gwarantującą możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji oraz dekoder high definition w cenie pakietu. Brak zobowiązań i ukrytych kosztów to, oprócz konkurencyjnej ceny za pakiet, na pewno kolejny duży plus proponowanej oferty, dostępnej dla mieszkańców Wielkopolski – Poznania, Swarzędza, Obornik i Koziegłów.

Źródło: www.Inotel.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu