Samochód dla zwycięzcy pierwszej edycji klubu lojalnościowego STS

Zakłady bukmacherskie Star-Typ Sport (STS) oferują możliwość wzięcia udziału w specjalnym, premiowanym programie dla członków Klubu STS. Każdy, kto zarejestrował się jako fan STS i otrzymał kartę członkowską, mógł uczestniczyć w zabawie.

Nagroda główna w 2012 roku – samochód osobowy Skoda Fabia w edycji Monte Carlo – zostanie oficjalnie przekazana zwycięzcy, Panu Marcinowi Włodarczykowi, 2 marca.

Początek roku 2012 okazał się szczęśliwy dla Marcina Włodarczyka, najlepszego uczestnika konkursu organizowanego przez zakłady bukmacherskie STS. Laureat otrzyma od STS nagrodę główną – samochód osobowy. Mimo dużego doświadczenia w obstawianiu wyników sportowej rywalizacji i ogólnego zamiłowania do sportu, nie spodziewał się wygranej.

Wygrana w Klubie STS była jest dla mnie wielką, pozytywną niespodzianką– mówi Marcin Włodarczyk, właściciel pierwszej nagrody – samochodu Skoda Fabia – Odkąd pamiętam, zawsze lubiłem sprawdzać swoje przewidywania i próbować na nich zarobić. Nigdy nie spodziewałem się jednak, że zdobędę tak wartościową nagrodę.

Aby przystąpić do zabawy wystarczy zarejestrować się w jednym z 400 punktów stacjonarnych i zdobyć kartę członkowską Klubu STS.

Konkurs składa się z sześciu etapów, organizowanych cyklicznie, co dwa miesiące. Na zakończenie każdego z nich 100 uczestników otrzymuje nagrody. W każdym z nich główną wygraną jest samochód osobowy Skoda Fabia. W sumie w roku 2012 wręczymy 600 różnego rodzaju upominków dla naszych graczy. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie najwyższej ilości zgromadzonych punktów. Obliczamy je według schematu: „wpłacona stawka” x „ilość spotkań” x „kurs ogólny” = „ilość punktów zakładu” – podaje Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Oprócz nagrody głównej, do wygrania są inne cenne upominki – telewizory LCD, konsole PlayStation 3, ekspresy do kawy, akcesoria sportowe i wiele innych niespodzianek.

Szczegółowy regulamin Klubu STS znajduje się na stronie www.sts.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu