Nawet o 65% mniej za połączenia z ipfon do wybranych sieci komórkowych

Począwszy od 1 marca 2012 r. IPFON bardzo zdecydowanie obniża ceny na wybrane połączenia komórkowe. Obniżka obejmuje opłaty za połączenia do trzech sieci komórkowych: Play (P4), Cyfrowy Polsat oraz Centernet.

Dzięki temu, użytkownicy IPFON, dzwoniąc na komórkę do sieci Play zapłacą o 51% mniej (44 grosze z VAT za minutę), natomiast w przypadku dwóch pozostałych operatorów aż o 65% mniej (Cyfrowy Polsat – 31 groszy, Centernet – 36 gorszy z VAT za minutę połączenia).

Żeby skorzystać z usług IPFON, należy mieć stały dostęp do Internetu. Dzwonić można albo z komputera (przy pomocy darmowego programu, tzw. softphone), albo za pomocą zwykłego aparatu telefonicznego. W tym drugim przypadku potrzebna jest jeszcze specjalna bramka VoIP, do której można podłączyć dowolny aparat analogowy. Użytkownik otrzymuje numer stacjonarny i może rozmawiać, tak jak w przypadku tradycyjnej telefonii, tyle że znacznie taniej. Można także przenieść swój dotychczasowy numer do ipfon z sieci innych operatorów.

Przed przyłączeniem się do IPFON, zainteresowani mogą za darmo przetestować jakość połączeń. Otrzymują numer telefonu z wybranej strefy i dziesięć darmowych minut na połączenia na numery stacjonarne w Polsce. Wystarczy tylko odwiedzić stronę internetową operatora (www.ipfon.pl) i zarejestrować się.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu