KurJerzy.pl wprowadził zwrot pobrania w 1 dzień

Od początku lutego na stronie brokera kurierskiego KurJerzy.pl działa nowa usługa – zwrot kwoty pobrania w 1 dzień. Dzięki tej funkcjonalności każdy użytkownik serwisu, który wybierze produkty kopertowe lub paczkowe firmy UPS, może skorzystać z dodatkowej opcji i otrzymać zwrot kwoty pobrania na swoje konto, już na następny dzień roboczy od dostarczenia przesyłki.

Nowe rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób często wysyłających przesyłki za pobraniem, to wciąż bardzo popularna opcja wysyłki. Z posiadanych przez serwis danych wynika, że kwoty z pobrania trafiają do nadawcy w większości przypadków w dniu doręczenia paczki.

– Opcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, a co najważniejsze, nie wymaga podpisywania dodatkowych umów – tłumaczy Marcin Trzciński, Specjalista ds. rozwoju w KurJerzy.pl. – Funkcjonalność działa już od kilku tygodni i możemy śmiało powiedzieć, że cieszy się dużym zainteresowaniem. Bardzo zależało nam na uruchomieniu tej opcji, ponieważ w niektórych przypadkach krótki czas oczekiwania na pobranie jest bardzo istotny dla naszych użytkowników – dodaje Marcin.

Łączna kwota pobrań, która realizowana będzie ekspresowo dla jednego użytkownika, wynosi 2000 PLN i powiększana jest o saldo konta Prepaid. Po jej przekroczeniu reszta pobrań powróci na konto użytkownika w standardowym trybie. Warto przypomnieć, że w podstawowej ofercie serwisu KurJerzy.pl zwroty pobrań wykonywane są w 3 dni robocze przy wyborze produktów UPS i 5 dni w przypadku firmy DHL. Wszystko zależy od szybkości w jakiej przekazywany jest przelew od firmy kurierskiej, w ten sposób serwis KurJerzy.pl od razu może przekazać kwotę pobrania nadawcy.

źródło/autor: KurJerzy.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu