Marzec niskich cen w salonach Black Red White

Remont? Urządzanie nowego mieszkania? A może wiosenne porządki? Każdy powód jest dobry, aby odwiedzić salon Black Red White! Od 1 do 31 marca na klientów czekają wyjątkowe okazje – meble będzie można kupić nawet o 30% taniej. Gazetka promocyjna oraz adresy salonów objętych akcją znajdują się na stronie www.brw.com.pl

Marzec to miesiąc znakomitych promocji, które firma Black Red White przygotowała dla osób planujących aranżację oryginalnych i wygodnych wnętrz w przystępnej cenie. W wybranych salonach firmy w całej Polsce ceny mebli obniżone zostaną nawet o 30%.

W obowiązującej do 31 marca 2012 roku promocyjnej ofercie Black Red White znajdziemy asortyment niezbędny do zagospodarowania każdego wnętrza. Atrakcyjne obniżki obejmą bogaty wybór systemów do pokojów dziennych, sypialni, jadalni i gabinetów, zestawy niezbędne w aranżacji kuchni czy szeroką gamę mebli tapicerowanych oraz szaf.

Wśród hitów cenowych znajduje się szafa z drzwiami przesuwnymi Koda w supercenie 699 zł oraz komplet mebli Savana dostępny za jedyne 999 zł. Marcowe obniżki to również doskonały moment, dla osób które planują urządzenie kuchni. Tylko do końca miesiąca w salonach Black Red White zestaw Nika w kolorze „jabłoń ciemna” będzie można nabyć w cenie 999 zł. Natomiast osoby ceniące piękno detali z pewnością zachwyci różnorodność objętych promocją dodatków dekoracyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu