Leszek Czarnecki już po raz czwarty organizuje konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”

Masz pomysł na biznes, ale potrzebujesz kapitału? Weź udział w konkursie „Studiuję, pracuję, zarządzam”, w którym można wygrać wsparcie inwestycyjne jednego z największych osobistości polskiego biznesu. Leszek Czarnecki w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” już po raz czwarty organizuje konkurs na firmę skierowany do młodych ludzi.

Nagrodą w konkursie jest szansa na dofinansowanie projektu biznesu przez Leszka Czarneckiego. Wysokość finansowania nie jest ograniczona limitem kwotowym, a jedynie potrzebami inwestycyjnymi projektu. Kluczową rolę w wyborze odgrywa oczywiście sam pomysł na biznes, jego innowacyjność, ale również potencjał rozwojowy przedsiębiorstwa oraz osadzenie firmy w realiach rynkowych. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie jest odpowiedni wiek. Konkurs skierowany jest do osób, które mają mniej niż 30 lat. Stawiamy na przedsiębiorczych, dlatego osoby prowadzące własną działalność biznesową będą dodatkowo premiowane. Zgłoszenia należy nadsyłać w formie elektronicznej poprzez stronę www.przedsiebiorczosc.com do 14 maja br.

Jest to już czwarta edycja konkursu „Studiuję, pracuję, zarządzam”. W 2009 roku zwyciężył Mateusz Pycia, 24-letni wówczas świeżo upieczony absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Leszek Czarnecki zdecydował się wesprzeć jego firmę zNatury.pl, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości ekologicznych produktów, pochodzących od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. W 2010 roku zwycięzcą konkursu został Paweł Charycki, 24-letni student pochodzący z Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Kapituła konkursu podjęła decyzję by wesprzeć należącą do niego firmę WULKAN, która świadczy szeroką gamę usług z zakresu mechaniki samochodowej. W 2011 roku z kolei zwyciężyła pochodząca z Białegostoku Aleksandra Popow. Prowadzona przez nią firma FilmStation zajmuje się realizacją spotów internetowych, produkcją filmową, telewizyjną oraz animacją i została dostrzeżona przez Leszka Czarneckiego i Kapitułę konkursu.

„Bez wątpienia młodzi ludzie odznaczają się ogromną kreatywnością, potencjałem i motywacją do realizacji nowych wyzwań. Zdecydowałem się wspierać ich przedsiębiorczość, ponieważ jestem przekonany, że są w stanie odnieść sukces.” – podkreśla Leszek Czarnecki.

Patronat medialny nad całością programu objęli: Bankier.pl, Forbes, Gazeta Wyborcza, Harvard Business Review Polska, Metro, Newsweek oraz TVN CNBC. Partnerem programu jest firma doradcza Deloitte.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.przedsiebiorczosc.com. Z kolei więcej informacji na temat całego programu jak i konkursu jest dostępnych na stronie internetowej oraz na fan-pagu Facebooka.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu