BNP Paribas rusza z nową promocją kredytu gotówkowego i samochodowego

Pod hasłem „Porozmawiajmy o Twoich planach” bank promuje od 1 marca ofertę kredytu gotówkowego na okres do 7 lat, oprocentowanego na poziomie 9,9 proc. i bez prowizji oraz kredytu samochodowego z oprocentowaniem od 7,9 proc. na auta nowe i używane do 10 lat.

Dla klientów, którzy myślą o realizacji swoich planów, BNP Paribas przygotował ofertę kredytu gotówkowego na promocyjnych warunkach cenowych. Jest to propozycja dla osób, które potrzebują środków na zrealizowanie dowolnego planu o wartości maksymalnie 100 tys. zł. Oprocentowanie kredytu uzależnione jest od jego kwoty oraz posiadanego w BNP Paribas Banku konta osobistego. Klienci, którzy zechcą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 9,9 proc., będą musieli zaciągnąć kredyt gotówkowy w wysokości min. 20 tys. zł oraz posiadać lub założyć w banku konto z pakietem L. Dla posiadaczy konta z pakietem L, którzy zdecydują się na kredyt w wysokości od 15 tys. zł do 19 999 zł oprocentowanie wyniesie 10,9 proc. W przypadku osób posiadających konto z pakietem M lub L, oprocentowanie będzie wynosiło 11,9 proc. dla kredytu od 10 tys. zł do 14 999 zł, a dla kredytu do 9 999 zł będzie to 12,9 proc.

BNP Paribas przygotował również specjalną ofertę dla osób, które myślą na wiosnę o zakupie auta. Bank proponuje kredyt z oprocentowaniem od 7,9 proc. w skali roku na zakup samochodu nowego lub używanego do 10 lat na kwotę maksymalną do 125 proc. wartości pojazdu. Oprocentowanie kredytu samochodowego uzależnione jest od wieku samochodu i wynosi 7,9 proc. na samochód do 3 lat, 8,9 proc. na samochód 4-5-letni, 9,9 proc. na samochód 6-8-letni i 10,9 proc. na samochód 9-10-letni. Osoby fizyczne, które zdecydują się na kredyt samochodowy w BNP Paribas, zapłacą od 2 proc. prowizji przy udzieleniu kredytu, natomiast dla klientów prowadzących działalność gospodarczą prowizja wyniesie od 3 proc. Istnieje również możliwość refinansowania kredytu samochodowego udzielonego przez inny bank na auto do 8 lat lub refinansowania zakupu pojazdu również auta do 8 lat. Kredyt dostępny jest w oddziałach banku, a także w komisach samochodowych i u autoryzowanych dealerów samochodowych.

Klienci, którzy zechcą otrzymać oprocentowanie w ramach specjalnej oferty kredytu gotówkowego oraz samochodowego, zostaną objęci ubezpieczeniem. Dla kredytu gotówkowego do 50 tys. zł, stawka 2,99 proc. doliczana będzie do miesięcznej raty kredytu, natomiast w przypadku kredytu o kwocie równej i powyżej 50 tys. zł. klienci zapłacą kwotę ubezpieczenia (stawka 2,99 proc.) jednorazowo przy wypłacie środków. Dla kredytu samochodowego stawka ta wynosi 2,99 proc.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa, która rusza już 1 marca pod hasłem „Porozmawiajmy o Twoich planach”. Kampania będzie obecna w telewizji, radiu, prasie i internecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu