Rozdano nagrody polskiej sceny klubowej

Wiemy już kto rządzi na polskiej scenie elektronicznej. Zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu MUNOLUDY, w którym wybrano najlepszych przedstawicieli klubowego roku 2011. Zobaczcie pełną listę zwycięzców oraz kto znalazł się na samym jej szczycie.

Przez 3 tygodnie fani elektronicznych brzmień mogli głosować w plebiscycie MUNOLUDY organizowanym przez wiodący serwis z muzyką klubową Muno.pl. Oddano ponad 100.000 głosów w 7 kategoriach. W sumie zagłosowało 13.481 osób. W większości kategorii walka o pierwsze miejsce toczyła się do ostatniego momentu. Poznajcie najlepszych artystów i przedstawicieli klubowego roku 2011.

  • Klub Roku Polska: SQ KLUB / Poznań (23% głosów)
  • Artysta Roku Polska: Catz 'n Dogz
  • Artysta Roku Zagranica: Maceo Plex
  • Festiwal Roku Polska: AUDIORIVER FESTIVAL (46% głosów)
  • Festiwal Roku Europa: SONAR – Barcelona, Hiszpania
  • Muno.pl Podcast Roku: Marcin Czubala
  • Miejscówka Roku Polska: Plac Zabaw – Warszawa

– Niezwykle cieszy nas fakt, iż czytelnicy postanowili tak licznie wziąć udział w naszym plebiscycie, zwłaszcza, że to pierwsza edycja Munoludów. Nie ukrywam, że był to dla nas swego rodzaju test, dotyczący preferencji i gustów naszych użytkowników, jednocześnie upewniliśmy się, że idziemy w dobrym kierunku, śledząc najnowsze trendy i dostarczając naszym czytelnikom muzykę i informacje z najciekawszych przedsięwzięć z kraju i zagranic – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny organizatora plebiscytu, serwisu MUNO.PL – Dziękujemy wszystkim głosującym za udział, a zwycięzcom gratulujemy! No i już teraz zapraszamy na kolejną edycję za rok! – dodaje A. Kubaczewski.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają wyjątkowe statuetki MUNOLUDY ROKU 2011. Natomiast wśród głosujących rozlosowane zostaną muzyczne nagrody, m.in. karnety na festiwale, płyty, torby, gadżety Muno.pl. Głosowanie trwało do 17 lutego 2012. Pełna lista zwycięzców na stronie www.muno.pl w specjalnej zakładce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu