Przejdź do treści

Multi Communications kolejny rok z Fast Poland

Fast Poland – firma zarządzająca w Polsce markami SodaStream i Sencor – przedłużyła współpracę z Multi Communications na kolejny rok. Agencja odpowiadać będzie za działania wizerunkowe dla obu tych marek, ze szczególnym uwzględnieniem działań z zakresu media relations.

Multi Communications rozpoczęło współpracę z Fast Poland w czerwcu ubiegłego roku. Do zadań Agencji należy współtworzenie i realizacja strategii komunikacji dla obu marek – SodaStream i Sencor – ze szczególnym uwzględnieniem działań z zakresu media relations, a także doradztwo strategiczne.

Projekt realizowany jest przez zespół Consumer Communications Unit kierowany przez Dorotę Bieniek-Kaskę, PR Department Director. Za działania odpowiada Małgorzata Kink, account manager i Monika Urbaniak junior account manager.

– Ogromnie cieszy nas fakt, że Fast Poland przedłużyło z nami współpracę na kolejny rok. Produkty firmy Fast Poland można znaleźć w rejonie całej Europy Środkowo – Wschodniej. Wierzymy, że naszymi działaniami przyczynimy się do popularyzacji obu marek także w Polsce – mówi Dorota Bieniek-Kaska, PR Department Director w Multi Communications.