Przejdź do treści

EM LAB producentem kolejnej edycji konferencji TEDxWarsaw

W dniu 22 marca 2012 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji TEDxWarsaw pod hasłem Inspire to be Inspired; EM LAB jest jednym z partnerów oraz producentem wykonawczym wydarzenia.

Konferencje TEDx to znane na całym świecie, niezależnie organizowane spotkania pod marką TED, dające lokalnym społecznościom możliwość dyskusji z ludźmi ze świata biznesu, nauki, sztuki i mediów, którzy umieją z pasją opowiadać o swoich dokonaniach oraz mogą zainspirować w dążeniu do celu. Podczas rozmów poruszane są najbardziej aktualne tematy dotyczące najnowszych technologii, innowacyjnych pomysłów, poszukania inspiracji i prowadzenia biznesu. Do tej pory w ramach TEDx odbyło się kilkaset spotkań na całym świecie, m.in w Nowym Jorku, Londynie, Dubaju, Buenos Aires i Sydney. W Polsce konferencja TedxWarsaw organizowana jest po raz trzeci. Impreza będzie również  transmitowana w Internecie.

„TEDxWarsaw to – obok organizowanego już po raz czwarty dla Netii Kongresu  Biznes to Rozmowy  (największego w Polsce kongresu o komunikacji w biznesie), kolejny format niestandardowych w swojej formule biznesowych  wydarzeń, skierowanych do ściśle określonej grupy docelowej, które mamy przyjemność organizować.” – mówi Maciek Biernacki, Head of Client Service w EM LAB.