Przejdź do treści

Best Meble – nowe studio Kolekcji Mebli Klose w Koszalinie

Szukasz inspiracji do stworzenia aranżacji domowego wnętrza? A może myślisz już o wiosennej metamorfozie swojego mieszkania?

W nowym studio Kolekcji Mebli Klose – koszalińskim salonie Best Meble znajdziesz starannie dobrane propozycje gotowych rozwiązań, przygotowane zgodnie z najnowszymi trendami aranżacje salonów, jadalni, gabinetów i sypialni.

Najwyższy standard ekspozycji, zróżnicowany design oferowanych kolekcji, bogactwo form i wybarwień. Salon Best Meble w Koszalinie stawia na różnorodność oferty, tak by spełnić oczekiwania klientów poszukujących rozwiązań aranżacyjnych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Wśród jego propozycji  znajdziemy kolekcje marki Klose o wyrazistym nowoczesnym wzornictwie, cieszące się niezmienną popularnością programy o ponadczasowym designie, jak i kunsztowne klasyki. Tutaj znajdziemy inspirację do kreowania pięknych wnętrz w naszych domach.

Reprezentanci marki Klose odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące prezentowanej oferty i zadbają o wybór rozwiązania najlepiej odpowiadające naszym potrzebom.

Profesjonalna obsługa, usługi doradztwa projektowego i doskonały serwis sprawią, że zakup mebli będzie dla nas przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy: od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 -18.00 oraz w sobotę w godzinach 10.00 – 14.00

Best Meble

Ul. Poprzeczna 6, Koszalin