„Colombiana” premierowo na Cineman.pl

Od 1 marca na Cineman.pl można obejrzeć film „Colombiana” z piękną Zoe Saldaną, gwiazdą „Avatara”, w roli niebezpiecznej zabójczyni. Premierę w internecie ma również „Porwanie” z Taylorem Lautnerem („Saga ZMIERZCH”) oraz Sigourney Weaver („Obcy”, „Avatar”).

Wśród nowości znajdzie się również film „Zabić Irlandczyka” z Rayem Stevensonem i Christopherem Walkenem – oparta na faktach historia człowieka, który zadarł z mafią.

„Colombiana” to mocne kino akcji w reżyserii Olivera Megatona („Transporter 3”) z Zoe Saldaną („Avatar”) w roli świetnie wyszkolonej zabójczyni, szukającej zemsty za śmierć najbliższych. Scenariusz do filmu został napisany przez duet Luca Bessona oraz Roberta Marka Kamena, którym wspólnie udało się wykreować takie przeboje jak „Piąty element”, „Transporter” czy „Uprowadzona”.

Cataleya Restrepo (Zoe Saldana) jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz jest silną i zdeterminowaną kobietą. Jest też zawodowym zabójcą. Z zimną krwią, precyzją i wdziękiem wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia człowieka, który zniszczył jej życie.

W filmie „Porwanie” w roli głównej wystąpił Taylor Lautner, gwiazda „Sagi ZMIERZCH”. Towarzyszą mu Alfred Molina („Frida”, „Spiderman 2”), Sigourney Weaver („Obcy”, „Avatar”) oraz Lily Collins, którą już wkrótce będzie można zobaczyć na wielkim ekranie u boku Julii Roberts („Królewna Śnieżka”).

Nathan Harper (Taylor Lautner) dokonuje zaskakującego odkrycia – znajduje swoje zdjęcie na stronie poświęconej zaginionym osobom. Próbując ustalić kim naprawdę jest, chłopak przekonuje się, że nic nie jest takie, jak mu się wydawało. Wkrótce do gry wmiesza się policja i agenci rządowi, a jedynym wyjściem będzie ucieczka.

„Zabić Irlandczyka” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia charyzmatycznego człowieka, który stał się wyzwaniem zarówno dla przedstawicieli prawa, jak i mafii. W rolach głównych: Ray Stevenson („Punisher: Strefa wojny”), Christopher Walken („Łowca jeleni”), Val Kilmer (“The Doors”).

Latem 1976 roku w centrum Cleveland wybucha 36 bomb. To apogeum wojny o strefę wpływów między włoską mafią a Irlandczykiem Dannym Greenem. Danny przeszedł długą drogę od ciężkiej pracy portowego dokera do jednego z najpotężniejszych gangsterów w mieście. Ale sukces ma swoją cenę. Mafia postawiła sobie za punkt honoru zlikwidowanie niepokornego Irlandczyka z wykorzystaniem wszelkich dostępnych środków oraz najlepszych ludzi od mokrej roboty.

Wśród marcowych nowości zobaczyć można również:

„Noc rekinów” – najnowszy horror Davida R. Ellisa, reżysera kultowych filmów z serii „Oszukać przeznaczenie”; niezwykły thriller „Nieznany sprawca” z Joshem Lucasem i nominowanym do Oscara Terrence’m Howardem („Miasto gniewu”); Martina Sheena i Emilio Estevesa w filmie „Droga życia”; horror „Roznosiciel” w reżyserii Victora Salvy, twórcy „Smakosza” oraz „Ekspedycja”, film reżysera „Powrotu żywych trupów”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu