Serwis Poltrip.pl wzbogacony o wersję anglojęzyczną

MURATOR SA uruchomił przed EURO 2012 serwis dla obcokrajowców Poltrip.com. Jest to anglojęzyczna wersja działającego od listopada 2011 serwisu rezerwacyjno-turystycznego Poltrip.pl. Kibice piłki nożnej z zagranicy mogą za pośrednictwem Poltrip.com zapoznać się nie tylko z ofertą miast, w których rozegrane zostaną mecze, ale także z bogatą bazą najpiękniejszych miejsc w Polsce.

W związku z EURO 2012 Murator SA postanowił wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu obcokrajowców. Na Poltrip.com znajdą oni zarówno tańsze noclegi, jak i oferty o wyższym poziomie cenowym. Dodatkową wiedzę zdobędą korzystając z opinii osób, które przebywały już w danym miejscu oraz sięgając do obszernej bazy artykułów w języku angielskim, stanowiących praktyczne i kompleksowe przewodniki. Natychmiast mogą też dokonać rezerwacji, płacąc on-line w wybranych przez siebie, najpopularniejszych walutach, według aktualnego przelicznika NBP.

„W bazie serwisu Poltrip.com znajduje się obecnie ponad 12 tysięcy obiektów i ciągle ich przybywa. Jest to najbardziej aktualny portal rezerwacyjno-turystyczny, prezentujący ofertę noclegową w Polsce. W serwisie znajduje się również ponad tysiąc artykułów w języku angielskim.” – mówi Tomasz Wołek, manager serwisu Poltrip.pl.

Poltrip.pl zawiera obszerną i weryfikowaną na bieżąco bazę miejsc noclegowych, obejmującą hotele, ośrodki wypoczynkowe, wille, ośrodki spa, zamki i pałace, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, kempingi, domki, schroniska, hostele, zajazdy, motele, apartamenty, bungalowy, kwatery prywatne. System rezerwacji on-line umożliwia szybką i wygodną rezerwację. Serwis zawiera także artykuły przewodnikowe, opisujące atrakcje polskich miast i miejscowości, praktyczne informacje o ofercie gastronomicznej oraz aktualną prognozę pogody dla danego terenu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu