On Board PR dla Warsaw Fashion Film Festival

Agencja On Board PR Ecco Network będzie odpowiedzialna za wsparcie strategiczne oraz prowadzenie media relations dla Warsaw Fashion Film Festival, którego organizatorem i pomysłodawcą jest showroom Pomada Fashion Office, obsługujący wiele marek modowych na polskim rynku.

Warsaw Fashion Film Festival odbędzie się w dniach 6-8 marca br. w warszawskim kinie Luna. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, mające na celu prezentację i promocję dorobku twórców filmu modowego. W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. dwa dni otwartych dla widzów pokazów etiud i dokumentów o modzie, premierę filmu „Political Dress”, rozstrzygnięcie konkursu etiud o tematyce modowej, a także warsztaty dla uczestników – prowadzone przez znanych przedstawicieli świata mody.

Wśród gości festiwalowych będzie można spotkać m.in. reżyserkę filmu „Political Dress” – Judytę Fibiger, projektanta Macieja Zienia, wielu stylistów, celebrytów oraz dziennikarzy związanych z branżą modową. Festiwal poprzedzi konferencja prasowa dla dziennikarzy, która odbędzie się 28 lutego.

Za realizację działań z ramienia On Board PR odpowiada Aleksandra Lau – PR Consultant w dziale Retail & Entertainment, prowadzonym przez Tomasza Lisa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu