Przejdź do treści

Nowy numer YouGO! Magazine o Barcelonie już jest

Przewodnik po Barcelonie oraz artykuły o Hiszpanii to główne propozycje najnowszego YouGO! Magazine 1/2012. Wydanie uzupełniają reportaże z Turcji, Bułgarii i trekingu po Himalajach. Jest też konkurs, w którym wygrać można weekendowy pobyt w Szczawnicy.

Hiszpania jest niezmiennie popularnym kierunkiem podróży zarówno dla pragnących odpoczynku, jak i odkrywania nowych zwyczajów, kuchni i atrakcji turystycznych. YouGO! Magazine publikuje wywiad z Agnieszką Piech, która zwiedziła już niejedno miasto w Hiszpanii, prezentuje najważniejsze fiesty, a także opisuje południowy region – Andaluzję. Hitem wydania jest przewodnik po Barcelonie z mapą oraz ciekawostkami. Ekskluzywny artykuł dla YouGO! o wpływie Igrzysk Olimpijskich w 1992 roku na turystykę w Barcelonie napisał Jordi Serra, dyrektor logistyki komitetu organizacyjnego zawodów.

– Jak zwykle stawiamy na praktyczne porady i wspaniałe zdjęcia, często nadsyłane przez czytelników – mówi Grzegorz Pękała z YouGO! – Informacje z bezpłatnego magazynu o podróżach uzupełniane są w serwisie www.yougo.pl, w którym znajduje się wideoprzewodnik po Barcelonie oraz w połowie marca na żywo relacjonowana będzie wielka fiesta w Walencji – Las Fallas. Oprócz tego proponujemy konkurs na najciekawszą relację z podróży. Do wygrania jest weekendowy pobyt w Willi Pod Sadami w Szczawnicy.

YouGO! Magazine dostępny jest pod adresem www.yougo.pl/magazine. Od tego numeru będzie go można czytać również online w serwisie Spoti.pl, który pozwala wydawcom łatwo publikować czasopisma, książki, prezentacje i inne dokumenty cyfrowe.

– Spoti.pl jest pierwszym w Polsce portalem social reading, który oferuje wiele ciekawych funkcjonalności zarówno wydawcom, jak i czytelnikom. Wydawcy mają do dyspozycji bezpłatne narzędzie do samodzielnego publikowania treści (książek, magazynów, prezentacji). Użytkownicy zaś otrzymują dostęp do zbioru unikatowych publikacji, które mogą czytać, dzielić się z innymi, komentować i tworzyć grupy podobnych zainteresowań – mówi Michał Fokt ze Spoti.pl.

YouGO! prowadzi portale turystyczne, wydaje internetowy magazyn o podróżach oraz turystyczne aplikacje na smartfony. Działa w Inkubatorze Technologicznym przy Krakowskim Parku Technologicznym.