Nowa odsłona portalu RynekPierwotny.com

Największy w Polsce portal specjalizujący się w rynku nowych nieruchomości – RynekPierwotny.com – uruchomił nową stronę internetową. Wysoka funkcjonalność, intuicyjna nawigacja i elegancka oprawa wizualna to jej najważniejsze atuty.

– Naszą stronę odwiedzają miesięcznie setki tysięcy osób zainteresowanych zakupem mieszkania na rynku pierwotnym, dlatego ważne było stworzenie projektu nie tylko o dużych walorach estetycznych, ale przede wszystkim spełniającego najwyższe standardy funkcjonalności i prostoty obsługi. Tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno użytkowników poszukujących nowych mieszkań, jak i deweloperów umieszczających u nas swoje oferty – podkreśla Grzegorz Kurowski z portalu RynekPierwotny.com.

Nowa strona internetowa RynekPierwotny.com wyznacza trendy nie tylko dla portali specjalizujących się w prezentacji ofert na rynku nowych nieruchomości, ale także dla portali ogłoszeniowych w ogóle. Poza nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak Wirtualne Spacery, które pozwalają odwiedzić daną nieruchomość nie wychodząc z domu, czy Barometr Cenowy, prezentujący w przejrzysty sposób zmiany w cenach na rynku mieszkaniowym, twórcy przygotowali jeszcze kilka niespodzianek. Warto wspomnieć, że użytkownicy w łatwy sposób dotrą do interesujących ich informacji, dzięki możliwości zapisania się do Newslettera a także ustawienia powiadomień o pojawiających się najświeższych ofertach w portalu. – Nasi odbiorcy mogą teraz wybrać interesującą ich okolicę i śledzić na bieżąco pojawiające się w niej oferty – podkreśla Kurowski.

Oprócz wyszukiwarki ofert nieruchomości, w portalu ważne miejsce zajmują teksty krytyczno-analityczne, dotyczące tego, co dzieje się na pierwotnym rynku nieruchomości w Polsce. W redakcji portalu znaleźli się nie tylko doświadczeni dziennikarze, ale także – od początku 2012 roku – rozpoczęto współpracę z Jarosławem Jędrzyńskim, analitykiem rynku nieruchomości, który regularnie przygotowuje analizy i komentarze. – Staramy się, by każdy umieszczany u nas tekst był ciekawy dla potencjalnych odbiorców. Dlatego publikujemy zarówno teksty eksperckie, śledzące bieżącą sytuację na pierwotnym rynku nieruchomości, jak i materiały lżejsze, o charakterze poradnikowym. Myślę, że dzięki temu każdy, kto choć trochę interesuje się nieruchomościami w Polsce znajdzie u nas coś dla siebie, a dzięki nowej oprawie serwisu, lektura będzie jeszcze przyjemniejsza – podkreśla Jędrzyński.

Zalety nowej odsłony strony internetowej RynekPierwotny.com docenią także deweloperzy, których oferty są prezentowane w portalu. – Samo dodawanie ofert jest nie tylko bardziej intuicyjne, lecz także pozwala na osiągnięcie znacznie wyższej atrakcyjności prezentacji, a to oznacza potencjalnie większą szansę na zainteresowanie klienta – podkreśla Paweł Moszczyński z portalu RynekPierwotny.com.

– Start nowej odsłony naszej strony internetowej to jednak dopiero pierwszy krok na długiej drodze rewolucyjnych, mam nadzieję, zmian, do jakich przymierzamy się już od dawna – dodaje z satysfakcją Grzegorz Kurowski, ale bliższych szczegółów nie chce jeszcze zdradzać.

Nowa strona portalu RynekPierwotny.com już ruszyła! Zapraszamy do jej odwiedzenia i gorąco zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z jej nowymi funkcjonalnościami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu