Eurolot i Tanie-Loty.com.pl – wspólna kampania na Facebooku

27 lutego 2012 roku rozpoczyna się konkurs „Quiz lotniczy” na profilu Tanie Loty na Facebooku. Partnerem akcji i fundatorem nagród – 6 podwójnych biletów lotniczych na loty krajowe – jest linia Eurolot. Organizatorem konkursu, autorem aplikacji i kreacji konkursowych jest agencja interaktywna Artweb-Media. Konkurs jest przeznaczony dla fanów Eurolot i Tanie Loty na Facebooku; potrwa on do 16 marca 2012.

Nagrody

Celem konkursu jest sprawdzenie poziomu znajomości lotnictwa, jego historii i współczesności, a także ogólnej wiedzy o świecie i aktualnej sytuacji geopolitycznej. Jak bowiem zapowiada organizator, pytania bywają bardzo trudne, a sprawne posługiwanie się wyszukiwarką Google nie zawsze będzie pomocne. Konkurs ma zachęcić fanów latania do rywalizacji i poprawiania swoich wyników.

Nagrodami dla najlepszych będą bilety lotnicze na loty tam i z powrotem na wybranych przez nich trasach krajowych, dostępnych w rozkładzie linii Eurolot. Nagrody trafią do 6 laureatów quizu i osób im towarzyszących.

Zasady konkursu

  1. Konkurs podzielony jest na 3 części, z których każda trwa 5 dni, od poniedziałku do piątku.
  2. W każdej części przez 5 kolejnych dni uczestnicy odpowiadają na pytania i zbierają punkty.
  3. Każdego dnia konkursu użytkownik może odpowiedzieć na co najmniej 3 pytania i gromadzić punkty na swoim koncie – liczy się poprawność i szybkość odpowiedzi. Uczestnicy, którzy codziennie przez 5 kolejnych dni będą brali udział w akcji i odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają bonus w postaci 100 dodatkowych punktów.
  4. Na koniec każdego tygodnia konkursu, w każdy piątek 2 osoby z najwyższą liczbą punktów wygrają podwójne bilety lotnicze od Eurolot.
  5. Łącznie konkurs trwa przez 3 tygodnie, do 16 marca 2012 roku. Każdy dzień to nowa szansa na wygraną.
  6. Zasady konkursu szczegółowo określa Regulamin.

Organizator

Organizatorem konkursu jest agencja Artweb-Media z Wrocławia – wydawca serwisu Tanie-Loty.com.pl. Partnerem i fundatorem nagród w konkursie jest Eurolot S.A.

Strona Konkursu: http://apps.facebook.com/tanie_loty_quiz/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu