Awans w Novem Group

Krzysztof Stec awansował z funkcji Key Acconunt Managera na stanowisko dyrektora Działu Obsługi Reklamodawców w spółce Novem. Od teraz jest odpowiedzialny za koordynowanie działań związanych z kompleksową obsługą klientów Novem Group.

Dział Obsługi Reklamodawców świadczy usługi trzech różnych typów reklamy online: performance display oraz w mobilnym internecie. Do zadań dyrektora należy sprawowanie nadzoru nad przebiegiem prac związanych z opieką nad klientem od momentu pozyskania go przez Dział Sprzedaży Novem Group.

Krzysztof Stec związany jest z firmą Novem od 2009 roku,  w której zaczynał karierę od sprawowania funkcji Affiliate Program Managera. Rok później awansował na stanowisko Key Account Managera, z którego odpowiadał za optymalizację i kompleksową kontrolę kampanii reklamowych rozliczanych za efekt. Wcześniej pracował m.in. dla spółki BECOMO zajmującej się wdrożeniami systemów IT. Jest absolwentem zarządzania i inżynierii produkcji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Dział Obsługi Reklamodawców jest rozbudowanym Działem Obsługi Programów Partnerskich. Reorganizacja była niezbędna, ponieważ spółka Novem działa teraz w trzech sektorach reklamy online: display, performance i mobile. W związku z restrukturyzacją firma planuje powiększyć zespół o dwóch nowych pracowników działu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu