Wygoda, szybkość i personalizacja – kampania promująca nową wersję Systemu Informacji Prawnej Legalis

Pod hasłami „Wiarygodny partner w codziennej pracy”, „Twój osobisty smak” oraz „Komentarze w najlepszym gatunku” Wydawnictwo C. H. Beck rozpoczęło w lutym br. kampanię marketingową, promującą nową wersję Systemu Informacji Prawnej Legalis. Jest ona oparta o innowacyjne rozwiązania technologiczne, z możliwością personalizacji folderów oraz nową wyszukiwarką.

W dzisiejszych czasach, gdy szybkość informacji ma kluczowe znaczenie, a liczba opublikowanych aktów prawnych co kilka lat się podwaja, praca prawnika nie jest możliwa bez profesjonalnych narzędzi, czyli systemów informacji prawnej (SIP). Zapewniają one błyskawiczny dostęp do ujednoliconych, aktualnych aktów prawnych, orzecznictwa i komentarzy. Coraz częściej prawnicy sięgają po wersje on-line takich systemów – np. do SIP Legalis wydawnictwa C. H. Beck.

– Program oparty jest o najnowsze rozwiązania technologiczne. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia personalizujące program, dostępne poprzez funkcjonalność Mój Profil. Dzięki nim każdy użytkownik ma możliwość m.in. grupowania wybranych dokumentów, tworzenia osobnych folderów do każdej z prowadzonych spraw, wglądu w historię ostatnio oglądanych plików czy zmianę ustawień programu – mówi Przemysław Polański, Dyrektor Działu Publikacji Elektronicznych Wydawnictwa C.H. Beck.

W nowej wersji Legalisa usprawniono także metody wyszukiwania. Nowa, inteligentna wyszukiwarka umożliwia nie tylko szybkie przeszukiwanie treści, ale także przejrzyste kategoryzowanie wyników wyszukiwania. Dzięki niej znalezienie aktu prawnego jest możliwe nie tylko poprzez wpisanie jego tytułu, ale również poszukiwanego pojęcia, które znajduje się wewnątrz aktu. Otrzymane wyniki powiązane są kontekstowo z poszukiwanym pojęciem.

– W naszej kampanii chcemy zwrócić uwagę, że nowy Legalis to przede wszystkim wygoda, szybkość i możliwość dostępu w jednym miejscu do ogromnej, sprawdzonej wiedzy, popartej wieloma autorytetami, to produkt „skrojony na miarę”, dopasowany do indywidulanych potrzeb prawnika – dodaje Anna Pawlicka, Szef Działu Marketingu i PR Wydawnictwa C.H. Beck.

Akcja marketingowa nowego SIP Legalis obejmuje kampanię reklamową w prasie codziennej i branżowej, rozszerzone działania w internecie oraz marketing bezpośredni. Towarzyszą jej działania promocyjno-reklamowe skierowane do użytkowników SIP Legalis. Dodatkowo kampanię wspierają działania public relations.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu