Przejdź do treści

Robert Kozak – Prezes Zarządu Brian Tracy International w Polsce dołącza do zespołu Gemius

Gemius, lider w dziedzinie badań internetu i konsultingu w rejonie EMEA, rozszerzył swój międzynarodowy zespół. Od lutego 2012 roku dołączył do niego Robert Kozak, znany dziennikarz, menadżer i coach. Robert Kozak pełni funkcję Doradcy Zarządu w Gemius SA.

Robert Kozak wesprze zespół Gemius przede wszystkim ze względu na jego doświadczenie zawodowe. 15 lat spędził w BBC, gdzie zaczynał pracę jako korespondent, a potem stworzył i prowadził polski oddział BBC. Podczas pracy w BBC po raz pierwszy zetknął się z branżą online – uczestniczył w tworzeniu pierwszego mobilnego serwisu informacyjnego w Polsce. Po zakończeniu pracy w BBC rozpoczął karierę zawodową w Telewizji Polskiej, gdzie przez wiele lat kierował największym telewizyjnym programem informacyjnym, jakim są „Wiadomości”. Przez ostatnie lata pełni funkcję Prezesa Zarządu w Brian Tracy International w Polsce, firmie która specjalizuje się w profesjonalnych treningach rozwoju osobistego i zawodowego dla firm i osób indywidualnych.

Jako Doradca Zarządu Gemius, Robert Kozak będzie odpowiadał m.in. za współpracę Gemius z Polskimi Badaniami Internetu oraz wspierał globalne działania sprzedażowe. Weźmie również udział w projektach z zakresu Human Resources. Mimo licznych nowych zadań Robert Kozak będzie pełnił swoje obowiązki w Brian Tracy International i realizował wybrane projekty couchingowe.

Zdecydowałem się na dołączenie do Gemius, nie tylko ze względu na to, że zawsze interesowałem się branżą internetową, ale również dlatego, że chciałem pracować z zespołem Gemius – komentuje swoją decyzję Robert Kozak. W ciągu minionego roku spotykałem się z pracownikami Gemius podczas warsztatów strategicznych organizowanych przez Brian Tracy International – spotkania z nimi przekonały mnie o tym, że chciałbym dołączyć do młodego, energicznego zespołu. Zrobię wszystko, żeby moje działania przyniosły wymierne rezultaty dla całej organizacji.