Centro w Galerii Leszno

28 lutego w Galerii Leszno zostanie otwarty Salon marki Centro. Nowy sklep zajmie 390 m kw. i zlokalizowany będzie na I piętrze. Będzie to pierwszy salon marki Centro w Lesznie.

Centro to sieć salonów z modnym obuwiem i akcesoriami dla osób szukających modnych fasonów. Na świecie sieć Centro obejmuje ponad 100 salonów. Unikalne wzory, modne wzornictwo i trendowe kolekcje w najniższych cenach – to dewiza Centro.

Klienci w każdym sklepie Centro znajdą ponad 2000 modeli butów i akcesoriów, począwszy od tych najbardziej modowych poprzez obuwie typu casual aż po sportowe i klasyczne fasony.  Centro inspiruje modowo młodych klientów poprzez oferowanie najnowszych kolekcji obuwia w najniższych cenach.

Galeria Leszno to centrum handlowo-usługowe, zlokalizowane w południowej części miasta. Obiekt oferuje 32 000 m kw. powierzchni wynajmowalnej (GLA) – łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker. Wśród głównych najemców galerii są: H&M, New Yorker, Cubus, Takko Fashion, Deichmann, CCC, marki grupy LPP: Reserved, Cropp i House, ponadto Media Expert, Rossmann, Smyk oraz Empik, McDonald’s i KFC.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu