Przejdź do treści

Biuro rachunkowe XXI wieku

Jak prowadzić firmę, nie martwiąc się o jej księgowość? To proste, wystarczy przekazać sprawy księgowe dla biura rachunkowego. Co jednak, jeśli sprawy między firmą a biurem księgowym chcemy załatwiać bez wychodzenia z domu? Wystarczy skorzystać z usług Biura rachunkowego ifirma.pl.

Rejestrując się w serwisie ifirma.pl mamy do wyboru 3 opcje. Możemy skorzystać z usług księgowości online, darmowego programu do wystawiania faktur i rachunków, lub przekazać księgowości firmy w ręce licencjonowanego Biura rachunkowego ifirma.pl.

Księgowość internetowa i darmowy program do faktur

Dwie pierwsze możliwości przeznaczone są dla tych, którzy sami chcą zajmować się księgowością swojej firmy. Przez 3 miesiące, pełen dostęp do serwisu jest darmowy dla każdej nowo zarejestrowanej osoby. Po tym okresie można opłacić abonament, który przedłuża dostęp do wszystkich funkcji ifirma.pl, lub pozostać przy używaniu darmowego programu do faktur i rachunków.

Biuro rachunkowe ifirma.pl

Biuro rachunkowe ifirma.pl odróżnia się od innych biur rachunkowych tym, że swoją działalność prowadzi online. Oznacza to, że wszelkie sprawy księgowe można załatwić przy pomocy Internetu – bez wychodzenia z domu. Również drogą internetową można dostarczyć do biura dokumenty księgowe. Klienci mają tu do wyboru kilka opcji np. e-mail lub Dropbox. Możliwe jest także przesłanie dokumentacji za pośrednictwem jednego z ponad 900 punktów inPost lub pocztą. Biuro rachunkowe ifirma.pl posiada licencję na prowadzenie działalności księgowej, natomiast stosowne ubezpieczenie OC sprawia, że ponosi pełną odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację. Aby stać się klientem BR ifirma.pl wystarczy założyć konto w serwisie ifirma.pl i wybrać odpowiednią usługę.

„Jesteśmy zadowoleni z coraz większej popularności Biura rachunkowego ifirma.pl. Na jego usługi decydują się głównie nowi użytkownicy, ale nie tylko. Również ci, którzy są z nami od jakiegoś czasu, postanowili powierzyć księgowość swoich firm w ręce profesjonalistów. Są to osoby, które rozpoczynając prowadzenie działalności gospodarczej, skorzystały z usług księgowości internetowej ifirma.pl. Teraz, gdy ich firmy rozwinęły skrzydła, osoby te nie mają czasu na dalszy nadzór księgowości, postanowiły więc powierzyć ją komuś zaufanemu, komuś z kim współpracują od wielu lat – czyli nam.” – mówi Joanna Zalewska, Kierownik serwisu ifirma.pl.

Biuro rachunkowe ifirma.pl jest własnością Power Media SA. Wrocławska firma jest spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Swą działalność skupia na trzech głównych filarach: tworzeniu oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu kadr IT oraz na prowadzeniu serwisów takich jak ifirma.pl i pitroczny.pl.