Sześcionogi pies ENI

Użytkownicy olejów opatrzonych powszechnie znanym przez zmotoryzowanych znakiem sześcionogiego psa zauważyli już być może, że na opakowaniach tych olejów, wprowadzanych do sprzedaży, nie ma nazwy Agip, a jest ENI.

To efekt zmian zachodzących we włoskim koncernie. Sześcionogi pies jest obecnie znakiem handlowym wszystkich wyrobów włoskiego koncernu, sprzedawanych pod wspólną marką ENI, która zastąpiła dotychczasowe marki.

– W tym miesiącu do naszych odbiorców dotarły pierwsze partie opakowań z sześcionogim psem i nazwą ENI – mówi Rafał Szyszkowski z BP Techem SA, przedstawiciela koncernu ENI w Polsce od 2003 roku. – Nie oznacza to oczywiście, że wycofujemy z rynku stare opakowania. Będą dostępne aż do wyczerpania zapasów. Wraz z ustandaryzowaniem logo nastąpi też zmiana w gamie produktów. Obecna jest mniej liczna niż poprzednia, ale pokrywa te same i nowe zastosowania.

Sześcionogi pies od 1952 roku jest logo firmy. Oleje dla motoryzacji z tym logo znane są w ponad 100 krajach świata. Zapewniają najlepsze osiągi i ochronę do wszystkich rodzajów silników.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu