Inwestycje.pl laureatem programu Solidna Firma 2011

Inwestycje.pl zostały laureatem programu Solidna Firma 2011. To już czwarty certyfikat rzetelności i wiarygodności otrzymany przez spółkę.

Program Solidna Firma na dobre wpisał się w polskie realia, jako „lobby czystego biznesu”. Od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

– Jest dla nas ogromnym zaszczytem móc znaleźć się w gronie spółek wyróżnionych spośród 100 tys. polskich przedsiębiorców. Po raz czwarty zostaliśmy docenieni za realizację stawianych sobie celów oraz rzetelność i konsekwencję w działaniu – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl S.A.

Rok 2011 był szczególny dla spółki pod wieloma względami. Po pierwsze nastąpiła zmiana layoutu głównego portalu spółki: www.inwestycje.pl , a także minął już rok od debiutu na rynku NewConnect. Dodatkowo Inwestycje.pl SA zostały laureatem w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe oraz w rankingu Deloitte Technology Fast 500 w regionie EMEA , plasując się na drugim miejscu wśród 15 spółek z Polski, będąc jednocześnie najwyżej sklasyfikowaną spółką notowaną na rynku NewConnect.

– Wyróżnienie przez specjalistów z firmy Deloitte oraz otrzymany certyfikat Solidna Firma 2011 są potwierdzeniem słuszności podejmowanych przez nas decyzji i dobrze wróżą na przyszłość – mówi Anna Sołowska-Łabaz, Business Development & Marketing Director Inwestycje.pl S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu