Slik rozszerza swój asortyment o kolejne nowości

Tagi:

Z przyjemnością informujemy, że oferta japońskiej marki Slik została rozszerzona o kolejne nowości. Tym razem są to 3 i 4-sekcyjne statywy z serii PRO EZ dostępne już na polskim rynku.

Wszystkie statywy z serii PRO EZ posiadają trójpozycyjną regulację kąta ustawienia nóg, pozwalającą na robienie zdjęć pod dowolnym kątem, świetnie współpracując przy tym z lustrzankami. Wyposażone zostały one w zatrzaskowy system blokowania sekcji nóg, gumowe zakończenia, poziomicę i szybkozłączkę. Unikalna, wielofunkcyjna głowica SH-707E, umożliwiająca łatwą obsługę w jednoczesnym ustawieniu obrotowym oraz pochyłowym, doskonale sprawdza się w 3-sekcyjnych statywach PRO 330 EZ i PRO 500 EZ.

Dodatkowo dwuosiowa poziomica występująca w tych modelach pomaga zwiększyć stopień dokładności ustawienia aparatu podczas fotografowania. 4-sekcyjny statyw SPRINT PRO EZ również posiada cechy wymienione powyżej. Różni się on tylko specyfikacją techniczną i poziomicą, która w tym wypadku jest standardowa. Z kolei model PRO 340QF wyposażony został w olejową, 3-kierunkową głowicę 504QF II, która jednocześnie zapewnia możliwość indywidualnego ustawienia obrotu oraz pochyłu. Pozwala przy tym na robienie zdjęć i przede wszystkim video filmowanie pod dowolnym kątem, a płynność obrotu gwarantuje stabilny obraz. Ostatnia z nowości wprowadzonych na polski rynek to 4-sekcyjny statyw SPRINT 150 z głowicą kulową SBH-150DQ, rekomendowany dla lustrzanek cyfrowych i analogowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu