Przenieś numer do HaloNet i zdobądź bramkę VoIP za 1 zł

Przenosząc swój obecny numer telefoniczny do HaloNet, dzięki najnowszej promocji „Bramki za numery”, można korzystać z niego za darmo przez 1 rok i dodatkowo otrzymać darmowe minuty oraz bramkę VoIP (Cisco PAP2T lub Cisco SPA2102) za 1 zł.

1 HaloNet, TartelFirma Tartel Sp. z o.o., operator telefonii internetowej HaloNet przygotowała, dla obecnych i przyszłych klientów, akcję promocyjną o nazwie „Bramki za numery”. Promocja jest skierowana do osób, które chcą przenieść swój dotychczasowy numer telefonu do innego operatora. Przenosząc numer w terminie od 24 lutego do 31 marca br. uczestnik promocji będzie mógł korzystać z danego numeru przez 1 rok za darmo oraz uzyska doładowanie swojego konta w Halonet bezpłatnymi minutami (50 minut).

Dodatkowo, każda co piętnasta osoba, która przeniesie numer otrzyma od HaloNet bramkę Cisco PAP2T w promocyjnej cenie 1 zł, a pierwszy i każdy co setny uczestnik promocji dostanie bramkę Cisco SPA2102, również za symboliczną złotówkę. Dzięki bramce VoIP, nagrodzony będzie mógł korzystać z tradycyjnego aparatu stacjonarnego, wykonując połączenia za pomocą usługi HaloNet.

Klient HaloNet może liczyć na: darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami numeru HaloNet (w tym również w ramach opcji: telekonferencja), tanie rozmowy z numerami spoza HaloNet (np. 0,07 zł za minutę na polski i niemiecki numer stacjonarny), fax internetowy czy możliwość blokady niepożądanych połączeń przychodzących. Dodatkowym atutem HaloNet jest brak zobowiązań i obciążeń klientów w postaci długoterminowych umów oraz abonamentu. Korzystając z HaloNet można zatem zaoszczędzić spore kwoty na abonamencie i rozliczać się z operatorem za pomocą, wygodnej i prostej dla klienta, opcji przedpłaty.

Celem wzięcia udziału w promocji „Bramki za numery” należy w ww. terminie wysłać mailem, na adres: numer@halonet.pl prawidłowo wypełnione dokumenty, wymagane do realizacji procesu przeniesienia numeru oraz w tytule tego maila napisać nazwę promocji. Po przesłaniu dokumentów cała procedura przeniesienia leży już po stronie operatora HaloNet a uczestnik promocji dostaje, w odpowiednim momencie, komunikat o terminie aktywacji numeru oraz otrzymanych nagrodach.

Komplet informacji na temat promocji „Bramki za numery” jest umieszczony na stronie:
www.halonet.pl/promocje/bramki-za-numery/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu