Parkmania.pl udostępniła nową formę promocji dla firm z branży parków rozrywki

Od lutego tego roku portal Parkmania.pl oferuje nową usługę, skierowaną do osób z branży parków rozrywki. Katalog Firm to miejsce, w którym wszyscy, od producentów urządzeń rozrywkowych, wykonawców miniatur i dinozaurów czy scenografii poprzez inwestorów mających pomysł a nie mających funduszy, mogą umieścić swój wpis i tym samym skorzystać z promocji na stronach portalu.

Katalog Firm z branży parków rozrywki porządkuje informacje w jednym miejscu i umożliwia wzajemny kontakt zainteresowanym osobom.

„Mamy coraz więcej zapytań od osób, które poszukują producentów figur do parków lub od inwestorów dysponujących, na przykład, terenem. Choć Parkmania.pl jest portalem skierowanym do osób szukających inspiracji jak spędzić czas wolny odwiedzają ją także, z racji aktualnych i rzetelnych informacji, osoby z branży.” – mówi Anna Marasek, założycielka portalu. „Chcemy aby dzięki Parkmania.pl przedsiębiorcy mogli szerzej reklamować swoje usługi i rozwijać swój biznes”.

Wpis w Katalogu może być Standardowy (zawierający podstawowe dane firmy) lub Premium, czyli poszerzony między innymi o sekcję z szczegółowym opisem, zdjęciami, wideo i mapą dojazdu. Aby wpis pojawił się na stronie wystarczy przesłać materiały, Parkmania.pl zajmuje się już całą resztą, zatem nie trzeba przygotowywać żadnego materiału reklamowego. Do końca marca obowiązuje atrakcyjna promocja, dzięki której można umieścić wpis Premium w cenie Standard. Więcej informacji znaleźć można się na stronie portalu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu