Przejdź do treści

Chcesz przetłumaczyć stronę internetową na inne języki, ale sam nie znasz żadnego? Zwróć się do Abdato

Dzięki internetowi jesteśmy połączeni z całym światem. Dzięki e-mailom, które w sekundy przemierzają oceany, czy konferencjom online, możemy zaprosić cały świat do naszego salonu lub biura.

I właśnie z tego powodu, bardzo ważne jest aby strony internetowe były przetłumaczone na kilka języków obcych. Stronę może użytkować np. Amerykanin lub Australijczyk, bo zainteresował go produkt oferowany w danej witrynie. Oczwiście niektórzy z obcokrajowców znają język polski, ale mimo wszystko powinniśmy pomóc interesantom z innych stron świata i postarać się o to by nasza strona była dostępna przynajmniej w języku angielskim.

Czytając ten artykuł niektórzy z nas zaczynają wspominać czasy szkolne i przeklinają sami siebie i fakt, że nie mieli wówczas ochoty na naukę języków obcych, a teraz pytają się sami siebie „dlaczego nie znam nawet angielskiego?“

W związku z tym pozostają dwie możliwości: odbyć błyskawiczny kurs języków obcych lub zlecić przetłumaczenie strony tłumaczowi.

Nie znasz dobrego tłumacza, a poza tym uważasz że jego usługa i tak będzie za droga. Cóż, z pewnością nikt nie wykona jej za darmo, ale możemy pomóc znaleźć tłumacza w kilka sekund.

Uruchom wyszukiwarkę ogłoszeń drobnych pl.abdato.com i wybierz kategorię Usługi/Tłumaczenia, wpisz wyraz „angielski“. W ten sposób po sekundzie otrzymasz blisko 100 istotnych ogłoszeń pochodzących z kilku  różnych rynków ogłoszeń drobnych. Poza tym nasze ogłoszenia nie pochodzą wyłącznie z tych największych i najpopularniejszych stron, ale również z mniejszych których być może do tej pory nie znałeś. Dodatkowo żadne z nich nie jest starsze niż 30 dni.

Abdato jest wyszukiwarką ogłoszeń drobnych, która oferowane produkty lub usługi znajduje przeszukując 10 internetowych rynków ogłoszeń drobnych. Stronę Abdato powinien sobie zaznaczyć każdy użytkownik internetu. Dzięki temu zaoszczędzi mnóstwo czasu, ponieważ będzie on przeglądał tylko stronę Abdato, zamiast wielu portali z ogłoszeniami drobnymi. Ale jeszcze lepsza jest metoda „pozwól szukać innym“. Zwróć się z szukanym pojęciem do naszego serwisu mailowego i sam określ jak często chcesz być powiadamiany o znalezionym ogłoszeniu. To wymaga oczywiście drobnej opłaty, ale za to oszczędzasz sporo czasu.