Aquapark Granit w Strzelinie – wielowymiarowe miejsce spotkań

Współczesne parki wodne  nie pełnią już tylko funkcji basenów do pływania, ale coraz częściej stanowią wielowymiarowe centrum rozrywki, dostosowane do potrzeb korzystających z nich osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Aquapark Granit proponuje dodatkowe rozwiązania na różne okazje: takie jak spotkania z przyjaciółmi, firmowe konferencje i szkolenia, czy świętowanie specjalnych wydarzeń.

Obecnie w Aquaparku Granit można skorzystać  z zespołu basenów rekreacyjnych, basenu sportowego oraz brodzika dla dzieci. Dodatkowo ofertę wzbogaca sauna fińska i parowa, zjeżdżalnia rynnowa o długości 72m, a także zespół hydroterapii. Granit to jednak miejsce nie tylko dla miłośników pływania i wodnych rozrywek. Na pierwszym piętrze kompleksu znajdują się pomieszczenia przygotowane na inne okoliczności m.in. pokój konferencyjny i sala do gry w bilard.

Mieszkańcy Strzelina i okolic z pewnością docenią możliwości  oferowane przez Aquapark Granit. W celu ułatwienia im organizacji spotkań, na terenie Aquaparku stworzono salę konferencyjną, dzięki której nie muszą szukać dogodnego miejsca na zebranie, w oddalonych od Strzelina lokalizacjach. Kameralne pomieszczenie przeznaczone jest na spotkania biznesowe, małe konferencje i szkolenia dla ok.20 osób. Do dyspozycji organizatorów jest rzutnik multimedialny oraz ekran do wyświetlania. W pomieszczeniu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu (wi-fi), co dodatkowo ułatwia organizację i przebieg konferencji, przy użyciu multimedialnego sprzętu. Razem z zapleczem konferencyjnym istnieje możliwość zamówienia obsługi cateringowej, w znajdującym się przy sali  barze. Istnieje również możliwość aranżacji i  wystroju pomieszczenia wedle indywidualnych potrzeb i życzeń klientów. W Aquaparku Granit można również skorzystać sali bilardowej. Znajduje się w niej pełnowymiarowy stół do gry oraz kompletne wyposażenie od bil po profesjonalne kije. Bilard jest sportem, który uprawiać może praktycznie każdy, bez ograniczeń wiekowych i wymogów kondycyjnych. Gra w bilard stanowi również doskonały pretekst do miłych spotkań z przyjaciółmi, a także uzupełnienie aktywności na basenie.

Fakt, że Aquapark Granit spełnia życzenia i potrzeby swoich klientów  potwierdzają specjalne propozycje organizacji urodzin na basenie – dla najmłodszych wielbicieli pluskania się w wodzie. Urodziny są  prowadzone w max. 15 osobowych grupach, pod opieką animatora- instruktora pływania oraz ratownika, co gwarantuje nie tylko zadowolenie, ale również bezpieczeństwo. Podczas trwającej 1,5 godziny zabawy, pod okiem animatora dzieci uczestniczą w różnego rodzaju grach i konkursach, przy wykorzystaniu pływackich akcesoriów. Na koniec dzieci mają 30 minut czasu tylko dla siebie i pod okiem ratowników mogą skorzystać z dostępnych w Aquaparku rozrywek m.in. zjeżdżalni wodnej, rwącej rzeki, gejzerów, kaskady wodnej, jacuzzi, zabawy z piłką w basenie rekreacyjnym. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia poczęstunku i tortu urodzinowego w „Aqua Barze”, gdzie wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli odpocząć po zakończeniu wodnych szaleństw. W Aquaparku Granit wprowadzono do sprzedaży również specjalne bony upominkowe, w postaci karnetu na basen lub masaż. Jest to oryginalny pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Babci i Dziadka i wielu innych okazji. Każdy zakup traktowany jest indywidualnie i dostosowany do życzeń klienta, a dodatkowo przygotowany w formie kolorowego imiennego zaproszenia.

Aquapark Granit  nie tylko dba o komfort i wygodę swoich klientów, ale stara się także sprostać  ich największym wymaganiom. Poszerzając ofertę o dodatkowe atrakcje i wygodne rozwiązania, śmiało może pretendować do miana wielowymiarowego centrum spotkań i rozrywki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu