Szkolenia Tikkurila dla firm i ekip wykonawczych

Ruszył cykl szkoleń „Potęga kolorów”, organizowanych przez Tikkurila dla pracowników firm i ekip wykonawczych. Ich uczestnicy mogą zdobyć przydatną wiedzę teoretyczną z zakresu nowoczesnych technik malowania i dekoracji, a także udoskonalić swoje umiejętności praktyczne.

Nieustający rozwój technologiczny na rynku farb, pojawianie się nowych produktów oraz technik, rodzą potrzebę ciągłego dokształcania się i doskonalenia umiejętności praktycznych. Znamienne są również rosnące oczekiwania klientów, którzy coraz częściej od specjalistów wymagają nie tylko estetycznego i sprawnego wykonania pracy, ale też poradnictwa dotyczącego wyboru produktów czy z zakresu aranżacji wnętrz.

Organizowane przez Tikkurila szkolenia pod hasłem „Potęga kolorów” dają możliwość zapoznania się z właściwościami farb oraz technikami stosowania zarówno tradycyjnych pokryć wewnętrznych, jak i elewacyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje część szkolenia poświęcona nowoczesnym produktom dekoracyjnym (z linii Tikkurila Be Special Decor oraz Taika), które pozwalają tworzyć oryginalne efekty zdobnicze, nadające wnętrzu designerski charakter.

Przydatną w pracy wiedzę stanowią również zagadnienia z zakresu metameryzmu (czyli zróżnicowanego odbioru koloru w zależności od rodzaju światła) oraz szerszej tematyki doboru i oddziaływania barw, wraz z prezentacją zasad pracy z kartą kolorów Tikkurila Symphony. Poszerzona wiedza w tym zakresie pozwala profesjonalistom odkryć przed klientami „potęgę kolorów”; będzie narzędziem aktywnego doradztwa z zakresu kolorystycznej aranżacji wnętrz.

Praktyczna część kursu daje możliwość doskonalenia umiejętności aplikacji produktów wewnętrznych i zewnętrznych, pracy z szablonami malarskimi, a także w zakresie stosowania technik malowania natryskiem (z wykorzystaniem agregatów natryskowych marki Wagner).

Dwudniowe szkolenia „Potęga kolorów” odbywają się w profesjonalnym centrum szkoleniowym Paletti w Dębicy. Ich uczestnicy uzyskują certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz zostają dołączeni do listy Certyfikowanych Wykonawców Tikkurila, zamieszczonej na stronie www.tikkurila.pl w zakładce „Znajdź Wykonawcę”. Otrzymują ponadto pakiet upominkowy, zawierający m.in. wzorniki kolorów i narzędzia malarskie Anza.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.tikkurila.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu