Rusza BizAd – nowa sieć tematyczna IDMnet

Wertykalna sieć reklamy internetowej BizAd jest dedykowana rynkowi biznesowemu i będzie specjalizować się w realizacji kampanii w serwisach ściśle związanych z szeroko pojętą tematyką biznesu, finansów i prawa. W bogatej ofercie sieci znajdą się unikalne rozwiązania reklamowe, które zdecydowanie odróżnią ją od konkurencji, m.in. Finansowe Intencje Zakupowe, znacznie podnoszące efektywność kampanii internetowych.

Wzmacniana od grudnia ubiegłego roku oferta biznesowa IDMnet w krótkim czasie powiększyła swój zasięg i portfolio. Ostatnio do sieci dołączyły duże witryny, związane z tą tematyką – serwisy eGospodarka.pl, witryny wydawnictw Grupy Wolters Kluwer, serwisy biznesowe, należące do Grupy o2 – jednego z największych wydawców na rynku oraz popularny serwis społecznościowy Goldenline. Dlatego zarząd spółki IDMnet postanowił uruchomić nową sieć tematyczną, która będzie skupiać witryny i portale internetowe o charakterze biznesowym, informacyjnym, gospodarczym, finansowym oraz prawnym.

W skład BizAd wchodzi już blisko 50 witryn, w tym popularne serwisy tematyczne, takie jak: WNP.pl, eGospodarka.pl, ABC.com.pl, LEX.pl, Tvp.pl, Goldenline.pl, Pracuj.pl, Hotmoney.pl oraz Profeo.pl. Na samym starcie zasięg sieci wynosi już ponad 6,5 miliona realnych użytkowników, a jej oferta zawiera pięć atrakcyjnych pakietów tematycznych: Top Management, SOHO, Agro Biznes, MSP i Finanse. Wśród rozwiązań, proponowanych przez BizAd, znajdą się mailingi, newslettery, kampanie zasięgowe, kampanie dedykowane, niestandardowe, video oraz modele emisji reklam, oparte o dane na temat zachowań internautów – Predykcyjne Targetowanie Behawioralne i Retargeting. Na szczególną uwagę zasługuje też możliwość zastosowania nowoczesnego narzędzia marketingowego, pozwalającego na wyjątkowo dokładną identyfikację użytkowników, zainteresowanych konkretnym produktem finansowym.

– Kładziemy nacisk na doskonalenie metod docierania do tych internautów, którzy są tuż przed podjęciem decyzji finansowej, takiej jak np. ubezpieczenie samochodu, wzięcie kredytu czy pożyczki. Finansowe Intencje Zakupowe to nasze autorskie narzędzie i innowacyjna odpowiedź na rosnące potrzeby reklamodawców, które nie zawsze mogą być zaspokojone za pomocą standardowych narzędzi reklamowych. Dzięki zastosowaniu naszego produktu maksymalizujemy prawdopodobieństwo dotarcia z komunikatem reklamowym do precyzyjnie określonej grupy docelowej – mówi Paulina Bechcicka, dyrektor sprzedaży sieci BizAd.

IDMnet sukcesywnie rozwija ofertę sieci tematycznych od 2009 roku. Oprócz BizAd w portfolio spółki znajdują się obecnie: kobieca sieć reklamowa 4clover, sieć budowlana Budowia, sieć o tematyce medycznej i farmaceutycznej ZdrowieNet oraz sieć AdAction Network, specjalizująca się w reklamie w witrynach, związanych z grami komputerowymi i szeroko pojętą rozrywką.

Więcej informacji na stronie: www.bizad.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu