Pierwszy w Polsce Obóz Herosów

Już w sierpniu fani Percy’ego Jackson’a będą mogli przeżyć przygodę życia, wyruszając na pierwszy w Polsce Obóz Herosów. Polscy miłośnicy twórczości Ricka Riordana od kilku lat wyczekiwali na tą chwilę.

W mitologicznym świecie wykreowanym przez amerykańskiego autora, w serii książek Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, bohaterowie trafiają do Obozu Herosów. Jest to miejsce przeznaczone dla dzieci półkrwi, których jeden z rodziców jest bogiem, a drugi śmiertelnikiem. Młodzi herosi zamieszkują domki, które podzielone są zgodnie z ich boskimi rodzicami – niemalże każdy grecki bóg, który zszedł na ziemię, zakochał się w śmiertelniku i powoła na świat nowe życie ma w Obozie swoje miejsce. Herosi doskonalą tam swoje nadprzyrodzone zdolności, uczą się jak przetrwać w świecie pełnym potworów. Atmosfera sprzyja zawiązywaniu nowych przyjaźni, a nawet pierwszych, młodzieńczych zauroczeń.

Teraz każdy będzie mógł chociaż na chwilę poczuć się jak dziecko półkrwi. W dniach od 3 do 13 sierpnia na Mazurach zostanie zorganizowany prawdziwy Obóz Herosów. Na uczestników czekać będą liczne niespodzianki – począwszy od podziału na grupy związane z poszczególnymi bogami, poprzez lekcje szermierki, naukę języka greckiego, spływy kajakowe, boskie ogniska, skończywszy na dobrze znanej czytelnikom Bitwie o Sztandar.

Jest to doskonała alternatywa dla innych obozów młodzieżowych. Zważywszy na to, iż książki Ricka Riordana nieustająco królują na listach bestsellerów na całym świecie, a liczba fanów Percy’ego Jackosn’a rośnie w ogromnym tempie, Obóz Herosów niewątpliwie okaże się hitem tego lata.

Więcej informacji na temat obozu na: http://rickriordan.pl/oboz-herosow/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu