Oscary internautów 2012

Wirtualna Polska już po raz kolejny przygotowała serwis specjalny poświęcony najważniejszemu wydarzeniu filmowemu roku. Oscary.wp.pl to najciekawsze informacje z Hollywood, galerie zdjęć, a przede wszystkim „oscarowa” zabawa, umożliwiająca każdemu internaucie wcielenie się w rolę członka Akademii Filmowej i zagłosowanie na swojego filmowego faworyta w najważniejszych kategoriach.

W nocy z 26 na 27 lutego odbędzie się rozdanie Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wirtualna Polska, już po raz kolejny, uruchomiła specjalny serwis poświęcony temu wydarzeniu – oscary.wp.pl. Tradycyjnie zaproponowała też internautom „oscarową” zabawę. W witrynie przedstawiono tegoroczne nominacje do Oscarów w 9. najważniejszych kategoriach. Każdy użytkownik Sieci może oddać głos na swego faworyta, porównać swój wybór z innymi internautami, a także, po ogłoszeniu wyników w Los Angeles, sprawdzić, czy jego głosowanie pokrywa się ze zdaniem Akademii Filmowej. Podsumowanie głosowania jurorów już 27 lutego, tuż po ogłoszeniu werdyktu Akademii.

Ponadto, w witrynie oscary.wp.pl znaleźć można informacje na temat wszystkich pozostałych nominacji, m.in. tej, w której pojawił się „polski akcent” – obraz „W ciemności”, wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland, nominowany do tytułu Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Oscary.wp.pl to także najświeższe informacje dotyczące tej prestiżowej nagrody oraz galerie zdjęć.

Jak co roku także – już po raz szósty – w oscarową noc, na stronach film.wp.pl będzie można śledzić wydarzenia z ceremonii, relacjonowane na bieżąco przez redaktorów serwisu.

Dodatkowo, rozdanie Oscarów śledzić też będą redaktorki serwisu kobieta.wp.pl. Tutaj jednak nie filmy będą najważniejsze, a kreacje gwiazd. Redakcja serwisu dla pań oceni, kto ubrał się najlepiej, a kto zaliczył modową wpadkę.

Więcej informacji:

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu