Nowa kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak – przedsprzedaż tylko w Markafoni

Klub zakupowy Markafoni.pl rozpoczął przedsprzedaż kolekcji wiosna/lato 2012 TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Najnowsza propozycja tego projektanta opiera się na szlachetnych w barwach i jakości jedwabiach, muślinach jedwabnych oraz wytwornych, ażurowych koronkach rodem z Włoch, Francji i Hiszpanii.

Dedykowana jest kobietom, szukającym konkretnych wzorów i miłośniczkom najwyższej jakości. Delikatne skóry naturalne w unikatowych kolorach i wzorach, podkreślają subtelne, kobiece kształty.

„Uruchomiona przez nas przedsprzedaż jest odpowiedzią na sugestie użytkowników klubu Markafoni, którzy oprócz cieszących się wielkim zainteresowaniem wyprzedaży najciekawszych kolekcji, poszukują premierowych, a tym samym niezwykle atrakcyjnych kreacji. Liczymy, że pozwoli to spełnić ich oczekiwania, a także zachęci nowych klientów do skorzystania z naszej, bogatej oferty.” – powiedział Szymon Bujalski, Dyrektor Zarządzający Markafoni Polska.

TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku polskim, której niepowtarzalny styl został dostrzeżony i doceniony również za granicą. Po ubrania sygnowane tym logo chętnie sięgają gwiazdy m. in.: Weronika Książkiewicz, Ewa Kasprzyk, Ilona Felicjańska, Grażyna Wolszczak, Ramona Rey, Halina Mlynkova, Maciek Rock i członkowie zespołu AUDIOFEELS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu