Nadchodzi wiosna! Wielkie promocje w salonach Meble Artane

W warszawskich salonach meblowych Artane można rozpocząć przygotowania do wiosennego remontu i zmiany aranżacji wnętrz. Sklepy przygotowały wyjątkowe promocje dla zwolenników sentymentalnej klasyki i funkcjonalności. Akcja potrwa do 30.04.2012 r.

W okazyjnej ofercie znalazła się m.in. narożna meblościanka Wenus w modnym kolorze wenge. To bardzo elegancki i nowoczesny mebel, nawiązujący jednak rozwiązaniami do tradycyjnych meblościanek. Jego unikalność polega przede wszystkim na tym, że pozwala zagospodarować narożnik pokoju, który najczęściej pozostaje niewykorzystany. Ponadto Wenus jest wyposażona w nowoczesne oświetlenie typu LED w kolorze niebieskim.

699 złotych za meblościankę narożną Wenus to wyjątkowo okazja cenowa. Mebel ten jest dobrze wykonany, wygląda bardzo ciekawie i cechuje się wyjątkową funkcjonalnością. Idealnie pasuje do sypialni, jak i do salonu – zachwala Artur Krasuski W warszawskich salonach meblowych Artane można rozpocząć przygotowania do wiosennego remontu i zmiany aranżacji wnętrz. Sklepy przygotowały wyjątkowe promocje dla zwolenników sentymentalnej klasyki i funkcjonalności. Akcja potrwa do 30.04.2012 r. z Meble Artane.

W promocji przygotowanej przez salony Meble Artane jest również meblościanka Laguna. Nowoczesna, efektowna równocześnie nie tracąca nic na funkcjonalności. Wyjątkowej oryginalności nadaje jej zamontowane podświetlenie LED w trzech kolorach do wyboru: białym, niebieskim lub zielonym. Nowoczesna wersja meblościanki wyróżnia się także półokrągłymi frontami z czarnych, połyskujących szyb. Mebel jest dostępny w kolorze wenge.

Marka sklepów Meble Artane istnieje od 2008 roku. Pierwszy salon powstał na Okęciu i systematycznie rozbudowywał swoją ofertę. Solidne wykonanie, bogaty asortyment, trwałość, a przede wszystkim konkurencyjne ceny sprawiły, że cieszy się on wciąż rosnącą popularnością. Od niedawna Meble Artane ma również swój salon w halach targowych przy ul. Marywilskiej 44 (hala F). Meble sprzedawane w Artane posiadają wszelkie niezbędne atesty i spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Artane Meble w 2010 roku uzyskało tytuł Rzetelny Partner w Biznesie.

Pełna oferta salonów Meble Artane dostępna na stronie: www.artane.net.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu