MyDeal.pl pomaga zwierzętom w potrzebie

Od dziś w serwisie MyDeal.pl można nabyć cegiełki – kubki i kalendarzyki, z których dochód trafi na rzecz kotów i psów, podopiecznych Fundacji Azylu Koci Świat. Oferty w serwisach zakupów grupowych mogą być całorocznym uzupełnieniem akcji przekazywania 1 procenta dochodów na cele charytatywne.

Zima to wyjątkowo trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Głodne i bez schronienia cierpią na mrozie. Mają wiele szczęścia, jeśli uda im się trafić od opiekę do takiego miejsca jak Koci Świat. Pod opieką Azylu znajduje się obecnie około 200 kotów, 50 psów, 4 kozy i 4 konie.

Oferta w sekcji charytatywnej w serwisie MyDeal.pl umożliwia użytkownikom wsparcie Azylu poprzez kupienie wybranego przez siebie kubka lub kalendarzyka.

– Tegoroczne srogie mrozy dały się we znaki wszystkim, także zwierzętom – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik serwisu MyDeal.pl – Właśnie z myślą o tych, które nie mogą liczyć na własny dom, zdecydowaliśmy się na współpracę z Azylem. Nasi użytkownicy mogę, dzięki zaledwie kilku kliknięciom, w zupełnie niewirtualny sposób pomóc potrzebującym zwierzętom.

Propozycje w sekcji „Pomagam” prezentowane w serwisie MyDeal.pl od startu sekcji cieszą się dużym zainteresowaniem Internautów.

– Z doświadczenia wiemy już, że nasi użytkownicy chętnie angażują się w inicjatywy dobroczynne – mówi Adam Kaliszewski – zapraszamy wszelkie Organizacje Pożytku Publicznego do współpracy, ponieważ dzięki ofertom MyDeal Pomagam mogą one liczyć na dotarcie do ogromnej liczby osób chętnych do udzielenia wsparcia przez cały rok, a nie tylko przy okazji rozliczenia podatku.

Do tej pory MyDeal.pl już czterokrotnie przygotowywał oferty, z których dochód przeznaczony był na rzecz potrzebujących. Środki z ofert w sekcji Pomagam trafiają w całości do współpracujących z serwisem Organizacji Pożytku Publicznego, MyDeal.pl nie pobiera od Deali z tej kategorii żadnego wynagrodzenia, ani prowizji.

Deal dla Azylu Koci Świat jest dostępny pod adresem: http://www.mydeal.pl/pomoz_zwierzakom_kubek_lub_kalendarzyk-pomagam-6272.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu