Karta World Debit MasterCard z programem lojalnościowym w ofercie Polbank EFG S.A.

Polbank EFG S.A. wprowadził do oferty kartę płatniczą World Debit MasterCard. Jest ona dedykowana najbardziej wymagającym klientom banku, którzy korzystają z oferty Bankowości Osobistej. Karcie towarzyszy specjalny program lojalnościowy MasterCard Rewards i bogaty pakiet ubezpieczeń. Nowa karta w talii Polbanku wyposażona jest w technologię zbliżeniową MasterCard PayPass.

Od lutego 2012 r. klienci Polbanku korzystający z oferty Bankowości Osobistej, mogą do swojego rachunku otrzymać kartę World Debit MasterCard. Karta wyposażona została w nowoczesną technologię umożliwiającą realizację płatności zbliżeniowych – MasterCard PayPass. Razem z kartą użytkownik zyskuje bogaty pakiet ubezpieczeń obejmujący m.in. zwrot gotówki wypłaconej z bankomatu w przypadku kradzieży w ciągu 4 godzin od wypłaty, pokrycie kosztów wymiany zamków i dorobienia kluczy w sytuacji kradzieży, a także odszkodowanie w przypadku śmierci lub trwałego inwalidztwa, czy np. gwarancję najniższej ceny dokonanych zakupów. Karta upoważnia też do darmowych wypłat w bankomatach w całej Polsce, natomiast do 16 marca 2012 r. pozwala na bezkosztową wypłatę gotówki na całym świecie.

Kolejnym wyróżnikiem oferty jest specjalny program lojalnościowy MasterCard Rewards adresowany do aktywnych użytkowników karty. Jego założeniem jest odpowiednie dostosowanie katalogu nagród do potrzeb oraz aspiracji konsumentów. Posiadacze kart World MasterCard mają jasno sprecyzowane oczekiwania, zarówno pod względem nowoczesnych produktów bankowych, jak i promocji z nimi związanych. Za każde wydane w formie bezgotówkowej 5 zł klient otrzymuje 1 punkt. Zebrane punkty może wymieniać na atrakcje z pięciu kategorii: Podróże, Adrenalina, Sport i czas wolny, Akcesoria oraz Dzieci i Rodzina. Do wyboru jest wiele aktywności takich jak: jazda bolidem wyścigowym, wyprawa konna, lot widokowy helikopterem, kurs sushi dla dwojga, a także produkty np. telefony, netbooki, aparaty fotograficzne, czy też klocki LEGO lub hulajnoga dla dzieci.

– Karta World Debit MasterCard, dostępna dla klientów Bankowości Osobistej w Polbanku, jest bardzo wygodna w użyciu, m.in. dzięki technologii zbliżeniowej. Z kolei brak prowizji za wypłaty z bankomatów czyni pieniądze jeszcze bardziej dostępnymi – mówi Tomasz Sobociński, Kierownik Biura Bankowości Osobistej i Funduszy Inwestycyjnych w Polbank EFG S.A. – Wyróżnikiem karty jest program lojalnościowy MasterCard Rewards. Bogaty katalog nagród trafi w gusta najbardziej wymagających klientów – dodaje Sobociński.

– Karta World Debit MasterCard Polbanku to produkt wyjątkowy. To przepustka do świata wielkich emocji i zapadających w pamięci doświadczeń. Teraz sięgając po nią w codziennych sytuacjach: w restauracji, na stacji benzynowej czy w hotelu w dowolnym miejscu na świecie i dowolnym czasie, można w łatwy sposób zdobyć nagrody, o których zawsze marzyliśmy – mówi Michał Skowronek, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

Bankowość Osobista w Polbanku to odrębna linia usług finansowych skierowana do klientów, którzy posiadają łączne aktywa o wartości powyżej 75 tys. zł zgromadzone na dowolnych produktach depozytowych i inwestycyjnych (kontach, lokatach, funduszach inwestycyjnych). Podstawowym kontem dla Klientów Bankowości Osobistej jest Rachunek Bankowości Osobistej, który jako jedyny na rynku jest oprocentowany zmiennie, odwzorowując stawkę WIBOR 1M. Dzięki temu każdego dnia dostosowuje się do zmian zachodzących na rynku depozytów. Oszczędności klientów powyżej 10 tys. zł są oprocentowane aż 6,36% w skali roku (WIBOR 1M + 1,60%, gdzie, stawka WIBOR 1M z dnia 31.01.2012 r. wynosiła 4,76%).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu