eLeader Mobile Visit – wiodące rozwiązanie klasy SFA dla smartfonów teraz także na Androidzie

Mijający rok przyniósł ze sobą wiele zmian na rynku usług mobilnych, w tym zamianę na pozycji lidera mobilnych systemów operacyjnych, gdzie Android zastąpił system Symbian – dotychczas niekwestionowanego, długoletniego lidera rynku.

W odpowiedzi na ten trend firma eLeader właśnie udostępniła swój sztandarowy produkt wspierający mobilne siły sprzedaży, prezentując system eLeader Mobile Visit, w pełni współpracujący z systemem operacyjnym Google Android.

Lubelski dostawca oprogramowania ma na swoim koncie rewolucję w mobilności, w dziedzinie rozwiązań dla sił sprzedaży, kiedy jako pierwszy na świecie, już w 2004 roku, wprowadził na rynek rozwiązania tej klasy w pełni dedykowane pierwszym smartfonom. Słuszność tej innowacji potwierdzają kolejne wdrożenia obejmujące coraz większych graczy na rynku, w coraz większej ilości państw. Ostanie z nich, przeprowadzone globalnie dla czołowego producenta elektroniki użytkowej zostało zrealizowane w kilkudziesięciu krajach. Obecnie łączna ilość krajów, gdzie wykorzystywane są rozwiązania eLeader przekracza 50.

Projektując aplikację dla systemu Android zespół deweloperów eLeader postawił nie tylko na jakość, ale przede wszystkim na możliwie jak najwyższy poziom tzw. User Experience, a więc wszystkich doświadczeń użytkownika związanych z korzystaniem z oprogramowania. Wykorzystanie funkcjonalności oferowanych przez platformę mobilną Android umożliwiło stworzenie interfejsu, który najpełniej oddaje mobilny charakter pracy osób pracujących w terenie. Dzięki temu udało się praktycznie wyeliminować wszelkie utrudnienia związane z adaptacją mobilnych pracowników. Dotyczy to zarówno nowych osób, które dopiero będą rozpoczynać pracę z rozwiązaniem eLeader Mobile Visit, jak również tych, które dotychczas korzystały z mobilnego rozwiązania na platformie Symbian.

„Najważniejszą dla nas kwestią było zapewnienie użytkownikom wygodnego narzędzia pracy- tak, aby nie musieli skupiać się na obsłudze programu, ale mogli poświęcić więcej uwagi budowaniu relacji ze swoimi kontrahentami. Dla przykładu, eLeader Mobile Visit można obsługiwać tylko jedną ręką, a interfejs systemu oferuje natychmiastowy dostęp do istotnych w danym momencie elementów aplikacji.” – powiedział Paweł Gołubiak, Workforce Solutions Business Unit Director, odpowiedzialny w eLeader za rozwiązania dla ludzi pracujących w terenie.

Źródło: eLeader

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu