System CRM online inFirma.pl wyszedł z fazy beta

Po pół roku od uruchomienia, system CRM online inFirma.pl, wyszedł z fazy beta wzbogacony o wiele ciekawych funkcji, m.in. obsługę poczty email, analizę sprzedaży czy konfigurowalne raporty wraz z wykresami.

6 miesięcy temu został uruchomiony nowy system CRM online inFirma.pl. Od początku cieszy się on sporym zainteresowaniem. Do chwili obecnej zarejestrowało się ponad 100 Klientów.

„Chcieliśmy stworzyć system praktyczny i przyjazny, bez takich pojęć, jak „kwerenda”, „rekord” czy „lead”. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić nasz system, w momencie kiedy był on jeszcze w fazie beta. Przez cały ten czas nasi Klienci podsuwali nam pomysły, zgłaszali błędy i podpowiadali ciekawe rozwiązania. Oczywiście wprowadzaliśmy również funkcjonalności, które planowaliśmy od samego początku. Myślę, że słuchanie głosu naszych Klientów jest naszą siłą. Nie raz spotykamy się z wdzięcznością naszych Klientów, że poprawki i dodatkowe funkcjonalności wprowadzamy tak szybko w życie.”

Dzięki takiemu podejściu system wzbogacił się o wiele użytecznych rozwiązań jak np. obsługa dowolnych kont poczty email wraz z ich pełną integracją, zaznaczanie firm na mapie z możliwością wyznaczania tras dojazdu, analiza wartościowa i ilościowa sprzedaży, obsługa tematów nadrzędnych i podrzędnych, zaawansowane i konfigurowalne raporty z możliwością tworzenia wykresów, obsługa walutowa wraz z pobieraniem aktualnych kursów z NBP oraz zarządzanie kampaniami marketingowymi i wiele innych.

W systemie inFirma.pl każdy z użytkowników może stworzyć swoją stronę główną korzystając z licznych widżetów, a sam system posiada wiele bezproblemowych opcji konfiguracji.

Twórcy zadbali też o bezpieczeństwo swoich Klientów i ich danych wprowadzając szyfrowane połączenia z certyfikatem SSL. Baza danych każdego Klienta jest utrzymywana oddzielnie, a jej kopia tworzona jest 2 razy w ciągu dnia.

Z okazji porzucenia statusu beta twórcy zorganizowali specjalną promocję. Do końca lutego do każdego zamówionego rocznego abonamentu Klienci otrzymają 6 miesięcy gratis.

System to rozwiązanie autorskie, stworzone całkowicie od podstaw. Na ten cel nie zostały przeznaczone żadne środki zewnętrzne, jedynie praca i zapał twórców.

Dla chętnych twórcy udostępnili wersję demo systemu oraz umożliwili bezpłatne testowanie systemu inFirma po wcześniejszej rejestracji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu