Pionier bezpiecznych podłóg użytkowych Altro z Pegasus PR

Agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z Altro – światowym liderem w produkcji bezpiecznych wykładzin wewnętrznych. Zakres współpracy obejmuje szeroko rozumianą komunikację medialną Altro na rynku polskim, od współtworzenia wizerunku firmy po relacje z mediami. Pegasus Public Relations została wybrana na podstawie rekomendacji i dotychczasowego doświadczenia.

Altro to światowy lider w produkcji higienicznych oraz antypoślizgowych i bezpiecznych wykładzin wewnętrznych PCW. Firma została założona w Wielkiej Brytanii 1919 roku i jako pierwsza wprowadziła na rynek nową kategorię bezpiecznych podłóg użytkowych. Altro oferuje wykładziny PCW, które są nie tylko bezpieczne i zapewniają higienę, ale dzięki bogatej palecie kolorów doskonale wypełniają każde wnętrze. Produkty Altro doskonale sprawdzają się w obiektach medycznych, punktach gastronomicznych, hotelach oraz wszystkich placówkach użyteczności publicznej.

Produkty Altro od ponad 90 lat są synonimem bezpieczeństwa i najwyżej jakości. Staramy się ciągle rozwijać, dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Szukając partnera do współpracy zależało nam na firmie doświadczonej, której znajomość branży zapewni nam sprawną komunikację z mediami na najwyższym poziomie – mówi Piotr Kasiura, manager ds. rozwoju Altro w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu