Pierwszy w Polsce certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie pozycjonowania

W ubiegłym miesiącu firma Procreate Sp. z o.o. pomyślnie przeszła audyt jednostki certyfikującej TÜV Rheinland Polska, otrzymując tym samym pierwszy w Polsce certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie pozycjonowania stron internetowych.

Przyznane wyróżnienie świadczy o docenieniu systemu zarządzania jakością funkcjonującego od 2008 roku w firmie, który nie tylko przynosi wymierne korzyści klientom, ale i zapewnia usługi wysokiej jakości.

Norma ISO 9001:2008 stanowi zbiór zdroworozsądkowych zasad obejmujących wszystkie procesy zachodzące w organizacji. Dotyczy tego jak kierować firmą, aby zapewnić jej jak najwyższe parametry, m.in. poprzez planowanie, ustanowienie, wdrożenie i ciągłe doskonalenie polityki przedsiębiorstwa zgodnej z zasadami Systemu Zarządzania Jakością. Określa także wymagania i oczekiwania klienta z uwzględnieniem budowania kanałów komunikacyjnych w celu lepszej identyfikacji jego potrzeb i stopnia jego zadowolenia, jak również precyzuje zasady dotyczące tego jak efektywnie zarządzać zasobami organizacji, aby zapewnić płynny przebieg wszystkich jej procesów.

– Cieszymy się, że wartości, którymi kierujemy się na co dzień, a więc koncentracja na kliencie, ciągłe doskonalenie, zaangażowanie całej kadry oraz systemowe podejście do zarządzania, poddane zostały zewnętrznej ewaluacji i docenione poprzez przyznanie Procreate certyfikatu. Wierzymy, że jedynie wzajemne powiązanie i oddziaływanie między sobą wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, może przynieść wymierne korzyści tak dla klientów, jak i dla zespołu naszej firmy – mówi Piotr Gaczkowski, wiceprezes firmy Procreate Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu