Przejdź do treści

MODECOM FreeWAY AX – nawigacja i multimedialny tablet dla mobilnych

MODECOM wprowadził do swojej oferty urządzenie nawigacyjne FreeWAY AX. Jest to kolejny produkt bardzo popularnej serii dedykowanej mobilnym użytkownikom, który został wyposażony w funkcje multimedialnego tabletu.

Użytkownicy ruchu drogowego docenią 5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości (800×480 pikseli). Pokryty specjalną powłoką antyrefleksyjną zapewnia dużą jasność i doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie podróży w pełnym słońcu, jak i podczas wieczornych oraz nocnych wyjazdów.

Sercem urządzenia jest zaawansowany procesor ARM11 o taktowaniu 1 GHz, który oprócz błyskawicznego obliczania tras zapewnia odtwarzanie filmów w jakości HD, a także obsługę zaawansowanych aplikacji. Akcelerator 3D zwiększa dodatkowo moc obliczeniową i pozwala na płynne wyświetlanie grafiki w najnowszych grach. Nowoczesna konstrukcja zawiera również transmiter FM, który zwiększa możliwości multimedialne urządzenia, bezprzewodowo łącząc się z systemem nagłośnienia zamontowanym standardowo w pojeździe. Nie zapomniano również o module WiFi, dzięki któremu nawiążemy łącze internetowe poprzez popularne hot-spoty, udostępnioną sieć w obrębie hotelu, pola namiotowego lub wynajętego domku letniskowego.

„FreeWAY AX jest następcą docenianej zarówno przez użytkowników, jak i specjalistów serii urządzeń nawigacyjnych marki MODECOM. Został rozbudowany o nowe funkcjonalności, dzięki którym mamy do dyspozycji multimedialne centrum rozrywki, oferujące jakość, wydajność i komfort obsługi nieznaną dotąd w tej klasie urządzeniach. Oparty na niezwykle popularnym systemie Google Android, umożliwia standardową pracę mobilnej nawigacji, a także intuicyjną obsługę znaną z tabletów, z dostępem do internetu i nieograniczoną wręcz liczbą aplikacji Android Market, od typowo rozrywkowych, po zaawansowane i wyspecjalizowane funkcjonalnie. W wolnych chwilach możemy obejrzeć ciekawy film, posłuchać ulubionej muzyki lub przejrzeć zrobione wcześniej zdjęcia.” – powiedział Krzysztof Wójciak – dyrektor zarządzający MODECOM.

Sugerowana cena MODECOM FreeWAY AX – 499 PLN