Przejdź do treści

Hard Rock Cafe zaangażowane w sponsoring sal kinowych

Od lutego Hard Rock Cafe będzie nowym sponsorem sali kinowej numer 10 w Cinema City Kazimierz w Krakowie. Umowa obowiązywać będzie przez dwa lata. Projekt koordynuje dom sprzedaży reklamy kinowej New Age Media.

W ramach sponsoringu logo Hard Rock Cafe będzie widoczne m.in. na ekranie plazmowym przed wejściem oraz na tablicach promocyjnych ustawionych w holu. Dodatkowo przed każdym seansem filmowym emitowanym w sali Hard Rock Cafe wyświetlany będzie 10 sekundowy spot sponsora a nazwa Hard Rock Cafe pojawi się również na biletach sprzedawanych na filmy wyświetlane w tej sali. Oprócz tego na zagłówkach foteli na widowni, a także na bocznych ścianach w tej sali również umieszczone będzie logo restauracji.

Hard Rock Cafe to światowa sieć 138 restauracji, hoteli, kasyn i sal koncertowych zaprojektowanych w charakterystycznym stylu nawiązującym do muzyki rockowej i słynnych wykonawców. W każdym Hard Rock Cafe znajdują się różnego rodzaju pamiątki po znanych artystach, takie jak gitara Bono z U2 lub kartka świąteczna Freddiego Mercury’ego z Queen.

W Polsce znajdują się dwie restauracje tej sieci w Warszawie i w Krakowie.

  • Klient/Marka: Hard Rock Cafe
  • Przedstawiciel klienta: Nadia Białach
  • Przedstawiciel NAM: Alicja Zepert