FIRST AID Communication dla Hay Group

Hay Group, globalna firma doradcza, kolejny raz podjęła współpracę z agencją FIRST AID Communication w zakresie media oraz business relations.

Agencja od stycznia odpowiada za obsługę mediową wizyty w Polsce dra Daniela Golemana, światowej sławy psychologa i publicysty naukowego, autora bestselleru „Inteligencja emocjonalna”. Głównym celem przyjazdu dra Golemana jest udział w konferencji „Przywództwo przyszłości: lider czy dyktator?” organizowanej przez Hay Group. W zakres obowiązków agencji wchodzi m.in. pozyskanie i koordynacja patronów medialnych konferencji, bieżące doradztwo komunikacyjne z zakresu media relations oraz kontakt z kluczowymi klientami Hay Group.

Dr Daniel Golemam, który odwiedzi Polskę specjalnie na zaproszenie Hay Group, jest dla naszej firmy szczególnie ważnym gościem, dlatego też zależy nam, aby oprawa medialna jego wizyty była odpowiednia. Z agencją FIRST AID Communication mieliśmy przyjemność współpracować już przy wcześniejszych projektach, dlatego jesteśmy przekonani, że jej działania przełożą się na nasz wspólny sukces biznesowy – powiedziała Dorota Świecka, Szefowa Marketingu i PR na Polskę, Czechy, Węgry i Słowację, Hay Group Polska.

Za obsługę projektu odpowiadać będzie zespół pod nadzorem Marty Jechny. Za patronaty medialne odpowiedzialna jest Joanna Manarczyk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu