Przejdź do treści

RIOT Games – producent gry League of Legends – został oficjalnym partnerem rozgrywek GoPL4LoL w Electronic Sports League Polska

RIOT Games, producent jednej z najpopularniejszych ostatnimi czasy gry sieciowej – League of Legends, został oficjalnym partnerem polskiego oddziału Electronic Sports League (ESL) – największej e-sportowej ligi w Europie.

Dzięki temu polscy gracze będą mieli szansę wygrywać nie tylko przedmioty w grze i wirtualną walutę – RIOT Pointy, ale także nagrody pieniężne w turniejach GoPL4lol, których pula aktualnie wynosi 35 000 złotych. Drugi już turniej z tej serii odbędzie się w najbliższą sobotę – zapraszamy do udziału!

Przez cały rok Electronic Sports League Polska zorganizuje 52 turnieje z cyklu GoPL4lol, w których będzie mógł wziąć udział każdy 5-osobowy zespół, który tylko wyrazi taką chęć. W każdym z nich główną nagrodą będzie 400 złotych w gotówce, a dodatkowo RIOT Pointy i inne przedmioty w grze. Oprócz tego w finale każdego miesiąca na najlepszy zespół czekać będzie 1 200 złotych.

„Niezmiernie cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z twórcą jednej z najbardziej obleganych gier w naszej lidze. Partnerstwo między ESL a Riot Games trwało już długo, dzięki czemu otrzymywaliśmy nagrody na nasze turnieje GoPL4LoL. Więzi cały czas się pogłębiały i tak doszło do dalszych rozmów, które zaowocowały oficjalną współpracą. Mamy nadzieję, że przyniesie ona obopólne korzyści” – mówi Krzysztof Pikiewicz, CEO Turtle Entertainment Polska. „Zachęcamy do brania udziału w naszych zabawach, w których od teraz będzie można wygrać nagrody pieniężne” – dodaje.

Pierwszy turniej GoPL4lol z nowej serii już za nami, natomiast kolejny zaplanowany jest na najbliższą sobotę – zapisywać się do niego można na dedykowanej podstronie rozgrywek League of Legends – http://www.esl.eu/pl/lol/east/gopl4lol/. A jak wygląda plan na najbliższy miesiąc?

  • 18.02.2012 – GoPL4lol #55 – 400 PLN do wygrania
  • 25.02.2012 – GoPL4lol #56 – 400 PLN do wygrania
  • 28.02.2012 – GoPL4lol #57 – 400 PLN do wygrania

Finał miesiąca z nagrodą główną 1 200 złotych odbędzie się w dniach 29.02 i 1.03. Wszystkie rozgrywki będzie można śledzić za pośrednictwem ESL TV, które będzie transmitować je NA ŻYWO w jakości HD z komentarzem najlepszych polskich casterów.

Po wszystkie wyniki, materiały video i zdjęcia zapraszamy na stronę internetową organizatora www.esl.eu/pl.