Przejdź do treści

Profesjonalne kosmetyki MUD nareszcie w Polsce

Hollywoodzcy makijażyści ze słynnej, prestiżowej szkoły makijażu i charakteryzacji Make-up designory od lat pracują z czołowymi gwiazdami filmu, telewizji i teatru. Na potrzeby swojej pracy stworzyli profesjonalne kosmetyki MUD, które teraz są dostępne także w Polsce.

Produkty wyróżniają się doskonałą jakością oraz bardzo dużą zawartością pigmentów, dzięki czemu są niezwykle wydajne. Pierwszy sklep z kosmetykami MUD w Polsce został otwarty pod koniec 2011 roku w Łodzi, w planach są następne, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach. Pełna informacja na temat marki MUD jest dostępna na stronie www.mud-polska.com.

Artyści makijażu i instruktorzy ze szkoły Make-up designory wiedzą na czym polega profesjonalny makijaż, gdyż w dorobku mają współpracę z gwiazdami, takimi jak: Jim Carey, Vince Vaughn, Whoopi Goldberg, czy Jackie Chan oraz muzyki, m.in. Janet Jackson, Snoop Dog, Jamie Foxx, Alanis Morissette, czy Yoko Ono. Makijaż i charakteryzacja w wykonaniu artystów z Make-up designory są widoczne w wielu produkcjach w Hollywood, czy na Broadway’u. To właśnie na potrzeby makijażystów oraz absolwentów szkoły i w oparciu o ich sugestie powstała bogata linia produktów do makijażu i charakteryzacji marki MUD.

Kosmetyki MUD zdobyły uznanie na całym świecie dzięki swojej wyjątkowej jakości. W ofercie marki MUD znajdują się produkty pozwalające na wykonanie pełnego makijażu od bazy i podkładu po eyelinery, kredki, pomadki, cienie, tusze do rzęs. Ponadto na opakowaniu każdego produktu marki znajduje się krótki, przystępny poradnik w jaki sposób najlepiej stosować kosmetyk.

„Kosmetyki marki MUD charakteryzują się dużą zawartością pigmentu, ponieważ zostały przystosowane do środowiska pracy telewizji HD. Produkty są oparte jedynie na naturalnych składnikach, dlatego nie uczulają i mogą być stosowane przez osoby z wrażliwą skórą” – mówi Magda Guminiak, make-up Art Director szkoły Make-up designory w Polsce.

Dodatkowo, marka MUD oferuje nie tylko szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków, ale również największa na rynku liczbę profesjonalnych akcesoriów do makijażu.

Wyróżnikiem marki jest także wysoki standard obsługi – na całym świecie obsługą MUDshopów zajmują się profesjonalni makijażyści, którzy oprócz pomocy przy wyborcze odpowiedniego produktu oferują wiedzę jak najefektywniej dany kosmetyk wykorzystać. Produkty MUD używane są z powodzeniem przez profesjonalistów oraz użytkowników indywidualnych na całym świecie, a dzięki utworzeniu filii MUD w Polsce są dostępne w sklepach firmowych (MUDshops) oraz na stronie www.mudshop.pl.

Kanał marki na YouTube, gdzie znajdują się pokazy przykładowych makijaży, jest dostępny na: http://www.youtube.com/makeupdesignory

Polska strona marki MUD: www.mud-polska.com.