Przejdź do treści

Fistaszkowe innowacje – Orzeszki ziemne w delikatnej mlecznej czekoladzie od Lambertz

Czy może być coś lepszego od kruchego orzeszka zatopionego w prawdziwej, mlecznej czekoladzie? Podpowiadamy, że tak – więcej takich orzeszków. Orzeszki ziemne zazwyczaj kojarzą się nam ze słoną przekąską idealną do kufla złocistego napoju. Nadszedł czas, aby zmienić to stereotypowe myślenie o popularnych fistaszkach…

Znana doskonale wśród miłośników dobrych słodyczy firma Lambertz postanowiła zmienić przyzwyczajenia Polaków, proponując chrupkie orzeszki ziemne skryte w przepysznej, czekoladowej pierzynce. Pralinki Erdnuss Berge firmy Lambertz to gruba warstwa delikatnej czekolady najwyższej jakości, pod którą kryje się niejedno kuszące serce orzecha arachidowego. Całość, zgodnie ze swoją nazwą, wizualnie przywodzi na myśl orzechowe góry – rodem z alpejskich bajek – i tworzy idealnie harmonijny duet, który rozpieści każde podniebienie. Do wyboru mamy bogaty, głęboki smak czekolady deserowej lub uwodzącą delikatnością i łagodnością czekoladę mleczną, która świetnie współgra z chrupiącym wnętrzem pralinek. Dodatkowo przejrzyste, gustowne opakowanie, na którym zachęcająco prezentują się orzechowe pyszności sprawia, że trudno oprzeć się pokusie skosztowania zawartości. Na szczęście najwyższa jakość pralinek i ich rewelacyjny smak utwierdzają w przekonaniu, że ani przez moment nie warto się powstrzymywać.

Ten rarytas z najwyższej półki smakowej znika szybciej, niż słońce grudniowym popołudniem, dlatego od początku warto zaopatrzyć się w przynajmniej dwie sztuki, ponieważ inna sytuacja grozić może wielkim rozczarowaniem. Lambertz oferuje orzeszki w opakowaniu o gramaturze 250 g w sugerowanej cenie detalicznej ok. 7 zł.

www.lambertz.pl