Agencja Sport Evolution dla marki Bil Sport Active

Agencja marketingu sportowego Sport Evolution rozpoczęła współpracę z polskim producentem chemii gospodarczej Libella Sp. z o.o. Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację działań sponsoringowych i public relations dla marki Bil Sport Active.

Celem współpracy jest budowa rozpoznawalności i świadomości marki Bil Sport Active w docelowej grupie konsumentów. Sport Evolution będzie odpowiadać m.in. za działania public relations oraz akcje sponsoringowe marki. Do zadań agencji należeć będzie również prowadzenie profilu marki w portalu Facebook. Zaplanowano też wsparcie prosprzedażowe podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Umowa została podpisana do końca bieżącego roku. Za obsługę kontraktu ze strony Sport Evolution odpowiadają Piotr Jakóbik i Mateusz Rzeźnicki.

Bil Sport Active to najwyższej jakości, specjalistyczny płyn do prania i pielęgnacji odzieży sportowej. Został opracowany z myślą o osobach aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportu. Produkt gwarantuje niezawodną, bezpieczną pielęgnację i ochronę tkanin sportowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu