Revevol uzyskał status Google Apps Premier Enterprise Reseller

Grupa Revevol ogłosiła w dniu dzisiejszym, iż otrzymała status Premier Enterprise Reseller w zakresie rozwiązań wspierających komunikację i współpracę – Google Apps™. Wyższy poziom relacji z Google pozwala klientom w łatwiejszy sposób ocenić doświadczenie w zakresie doradztwa i wdrożeń produktów Google. Revevol dokonał zmiany z poziomu autoryzowanego partnera (Authorized) do poziomu Premier Reseller w oparciu o doświadczenie i sukcesy we wspieraniu klientów w uruchomieniu i użytkowaniu Google Apps.

Revevol narodził się z wiary swoich założycieli, że Google Apps zdecydowanie usprawnia sposób działania organizacji. Od 2007 roku, Revevol rozwinął silną relację z zespołem Google Enterprise i dzięki tej współpracy, jest jedną z pierwszych firm, które otrzymały status Google Apps Premier Enterprise Reseller na świecie. Niedościgniona obecność światowa Revevol (grupa jest obecna w prawie 20 krajach) oraz jej duże doświadczenie w zakresie wdrożeń, wsparcia powdrożeniowego, zarządzania zmianą i umiejętność dopasowania rozwiązania Google Apps do potrzeb klienta czyni z niej właściwego partnera także dla złożonych wdrożeń globalnych pakietu. Revevol uruchomił dla swoich klientów ponad 700 000 kont Google Apps na całym świecie.

“Program Google Apps Reseller jest nieodłączną składową naszego biznesu” powiedział Laurent Gasser, CEO Grupy Revevol.  „Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem statusu Premier Reseller. To wyróżnienie ze strony naszego najważniejszego partnera technologicznego jest znaczącym krokiem milowym naszej misji umożliwienia naszym klientom osiągnięcia maksymalnej efektywności przy wykorzystaniu rozwiązań chmurowych (cloud technology).”

Google Apps dostarcza organizacjom dowolnej wielkości, zestaw prostych w użytkowaniu, ale potężnych w zakresie możliwości, aplikacji biznesowych – hostowanych przez Google w celu przyspieszenia wdrożenia, zminimalizowania nakładów na utrzymanie i obniżenia kosztów funkcjonowania IT. Dzięki poczcie Gmail (zawierającej mechanizmy bezpieczeństwa Postini), Kalendarzowi Google (Google Calendar) oraz zintegrowanemu komunikatorowi internetowemu z funkcją wideokonferencji (GTalk), użytkownicy mogą pozostawać w stałym kontakcie i z łatwością współpracować ze sobą. A dzięki Dokumentom Google (Google Docs) oraz Witrynom Google (Google Sites), które zawierają edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, aplikację do prowadzenia prezentacji oraz narzędziom do tworzenia witryn intranetowych oraz internetowych, mogą oni współdzielić pliki i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym, kontrolując jednocześnie zmiany w dokumentach, w dowolnym miejscu i czasie (także na urządzeniach mobilnych).

Program Google Apps Reseller gromadzi na całym świecie firmy, które sprzedają, wdrażają, obsługują oraz dostosowują Google Apps dla Firm dla swoich klientów. Będąc członkiem programu Google Apps Reseller, Revevol otrzymuje wsparcie, szkolenia i narzędzia wdrożeniowe wraz z API, umożliwiającym integrację Google Apps z systemami swoich klientów, bezpośrednio od Google.

O Revevol

Revevol doradza i wspiera swoich klientów w przechodzeniu na rozwiązania chmurowe. Działając na rynku od 2007 i koncentrując się na “czysto chmurowych” rozwiązaniach biznesowych, Revevol skompletował zestaw rozwiązań SaaS* i PaaS* pochodzących od wiodących dostawców technologii. Będąc pionierem rynku rozwiązań chmurowych, Revevol zgromadził niezrównane doświadczenie w zakresie technologii, doradztwa i zarządzania zmianą organizacyjną w zakresie “wejścia w chmurę”.

Jako kluczowy partner Google Enterprise Revevol uruchomił na całym świecie już ponad 700,000 licencji Google Apps, zarówno biznesowych (for Business), jak i dla Szkół (for Education). Dzięki obecności w 17 krajach na 4 kontynentach oraz posiadaniu unikalnej sieci certyfikowanych trenerów jest odpowiednim partnerem dla organizacji międzynarodowych.

Na rynku polskim od 2011 roku działa oddział Revevol Polska, posiadjący już także własne doświadczenie w zakresie wdrożeń i szkoleń dotyczących rozwiązań Google Enterprise.

W celu uzyskania dalszych informacji o Grupie Revevol i jej obecności w Polsce, zapraszamy na www.revevol.pl lub na Twitter @RevevolPL.

 

Google, Google Apps, Gmail, Google Talk, Google Calendar, Google Docs, Google Sites i Google Video są zastrzeżonymi znakami Google Inc.

*Software as a Service – Software jako usługa, Platform as a Service – Platforma jako usługa

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu